« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Futbolun başına Terim

Ekibindeki 15 yönetici adayıyla birlikte G.Saray Adası’nda akşam yemeğinde buluşan Ünal Aysal’ın listesinin başında İmparator var.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

14 Mayıs’taki genel kurul öncesi camianın desteğini arkasına alan başkan adayı Ünal Aysal, yönetim kurulu üyeleri ile G.Saray Adası’nda bir araya gelip yemek yedi. 15 yönetici adayı ile birlik mesajı veren Aysal’ın listesinde bulunan Adnan Öztürk, “G.Saray büyük kulüptür. İstediği futbolcuyu ve teknik adamı alır. G.Saray taraftarı ne bekliyorsa onu yapacağız. Yönetim kurulumuz da birlik ve beraberlik içinde çalışacak. Aramızda hiçbir zaman ikinci başkanlık kavgası da yapılmadı” dedi.

O da sıcak bakıyor

Aysal’ın, teknik adam olarak ilk tercihinin Fatih Terim olduğu ve İmparatoru, futbolun başına geçirmeyi planladığı ortaya çıktı. Terim  önceki akşam ALS töreninde, “Beni artık daha çok göreceksiniz” diyerek bir anlamda bu konuya sıcak baktığını açıkça ifade etmişti.

Tek kişilik protesto

G.SARAY’ın dün Mecidiyeköy’de yapılan yönetim kurulu toplantısı sırasında bir taraftar kulüp binası önünde, “Adnan Polat sen bizim herşeyimizdin”, “Spor salonlarından mahkeme salonlarına” yazılı pankartlarından sonra isyan bayrağı açtı. Aşağı inen Polat bu taraftar ile kulüp bınasında bir süre görüştü.

Divan’da konuşacaklar

GALATASARAY’ın aylık olağan divan kurulu toplantısı, bugün saat 13.30’da Conrad Otel’de yapılacak. Başkan adayları divanda konuşacak.


Bunları da Beğenebilirsiniz