Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Futbolumuz değil alınan sonuçlar kötü

“Karşımızda güçlü bir takım olacak. Bugüne kadar iyi oyunumuzu skora yansıtamadık. Rakibe önlem alacağız ama biz de Galatasaray’ız.”

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

G.SARAY Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, rakipleri Atletico Madrid’in favori olduğunu ancak her zaman favorilerin sahadan kazanarak ayrılmadığını belirtti. Zorlu maç öncesi basının karşısına geçen Hamzaoğlu, “Geçmişimizde birçok başarımız ve son yılda bunu sahaya yansıtamamış olsak da Şampiyonlar Ligi’nde farklı bir kimliğimiz var” şeklinde konuştu ve şunları söyledi...
- Farklı bir atmosferde, farklı bir Galatasaray sahada olacak. Kiminle oynayacağımızın farkındayız. İşimiz kolay olmayacak.

“DOĞRU YOLDAYIZ”

LİGDE oynadığımız karşılaşmalarda kötü sonuçlar almamıza rağmen futbol olarak iyi durumdayız. Hızlı, rakip alanda baskılı oyun anlayışımız var.
- Bunun için zaman zaman pozisyonlar veriyoruz ama birçok da pozisyon üretiyoruz. Böyle oynamaya devam edersek sonucun da geleceğini biliyoruz.
- Doğru yolda olduğumuza inanıyoruz. Bu yolda da emin adımlarla ilerleyeceğiz. Arda’nın A. Madrid’de oynaması bizim onları yakından takip etmemizi sağladı.
- Rakibimizin son senelerdeki çıkışı hakkında bilgi sahibiyiz. Farklı bir konsantrasyonla sahada olacağız.

BİZ DE BÜYÜK TAKIMIZ BUNU YİNE GÖSTERİRİZ

“Galatasaray büyük bir kulüp ve iyi bir takıma sahip. Bunu daha önce de gösterdik. Başarıya aç ve hevesliyiz.”

ATLETİCO Madrid karşısında Galatasaray’ın büyük kozu olacak Wesley Sneijder, rakiplerinin favori olduğunu söyledi. Hollandalı dünkü basın toplantısında şöyle konuştu...
- Sahamızda oynayacağız ve taraftarımızın da desteğiyle özellikle Şampiyonlar Ligi’nde çok iyi maçlar çıkartıyoruz. İyi bir takımız ve bunu burada tekrar göstereceğiz. Atletico Madrid karşısına kazanmak için çıkacağız.
- Galatasaray büyük bir kulüp ve iyi bir takıma sahip. Bunu geçen sezon gösterdik, yine göstereceğimizi düşünüyorum. Aç ve hevesliyiz.


Bunları da Beğenebilirsiniz