« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Futbolu bırakmak istiyorum

Lincoln'le birlikte kadro dışı bırakılan Hakan Şükür dün Kalli ile görüştü: "Uygun görürseniz bırakacağım."

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

"Artık çok yıprandım"
Galatasaray'da sular durulmuyor... Kalli’nin disiplinsiz hareketleri nedeniyle Beşiktaş derbisi öncesinde Lincoln ile birlikte kadro dışı bıraktığı Hakan Şükür’ün, futbolu bırakma kararı aldığı iddia edildi.

Fanatik gazetesinin haberine göre, Karl Heinz Feldkamp ile dün yaklaşık 1 saat süren çok özel bir görüşme yapan Kral’ın, “Artık çok yıprandım. Uygun görürseniz futbolu bırakmayı düşünüyorum. Bundan sonra aileme daha fazla vakit ayırmak niyetindeyim” dediği öğrenildi. Alman hocanın, Milli oyuncunun bu sözleri karşısında hiçbir yorumda bulunmadığı, konunun yönetimle birlikte yapılacak zirve sonrası netlik kazanacağı bildirildi.

Sabri: Hatadan dönülsün
Futbol A.Ş. Müdürü Adnan Sezgin’in, “Ceza sadece bu maçla ilgili. İkisi de yarın (bugün) takıma katılacak” sözlerine karşın, Hakan Şükür ve Cassio Lincoln dün sahaya inmeyip salonda çalıştı. Yönetim, Karl Heinz Feldkamp’ın arkasında dururken; futbolculardan Sabri’nin sözleri de çok tartışılacak cinstendi: “Hakan Şükür ve Lincoln bu takımın vazgeçilmezleri. Umarım bu hatadan dönülür.” Sarı-Kırmızılı taraftarlar ise bu konuda ikiye bölündü. galatasaray.com’daki ankette yüzde 43.8’lik kesim ‘cesur ve doğru bir hamle’ derken; yüzde 43.9 ‘gereksiz bir risk’ şıkkını işaretledi. ‘Kabul edilemez bir hata’ diyenlerin oranı ise sadece yüzde 12.3...


Bunları da Beğenebilirsiniz