« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Futbolda toplu sonuçlar

Turkcell Süper Lig, Bank Asya 1. Lig, TFF 2. ve 3. Lig'e haftanın maçlarıyla devam edildi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Liglerde alınan sonuçlar şöyle:

-TURKCELL SÜPER LİG-

Antalyaspor-Gençlerbirliği................................( 2 - 0 )
İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Gaziantepspor............( 1 - 1 )
Ankaragücü-Denizlispor....................................( 1 - 0 )
Manisaspor-Kayserispor....................................( 0 - 1 )

-BANK ASYA 1. LİG-

Çaykur Rizespor-Karşıyaka.................................( 0 - 2 )
Kocaelispor-Kardemir Karabükspor..........................( 1 - 5 )
Mersin İdmanyurdu-Bucaspor................................( 1 - 0 )
Samsunspor-Dardanelspor...................................( 1 - 2 )
Adanaspor-Konyaspor.......................................( 0 - 0 )
Boluspor-Kartalspor.......................................( 5 - 2 )
Hacettepe-Orduspor........................................( 0 - 3 )

-TFF 2. LİG 1. GRUP-

Beykoz 1908-Güngören Belediyespor.........................( 1 - 2 )
Bozüyükspor-Zeytinburnuspor...............................( 4 - 0 )
TKİ Tavşanlı Linyitspor-Gebzespor.........................( 4 - 1 )
Sakaryaspor-Türk Telekomspor..............................( 2 - 1 )
Pendikspor-Körfez Belediyespor............................( 2 - 2 )

-2. GRUP-

Eyüpspor-İstanbulspor.....................................( 1 - 2 )
Denizli Belediyespor-Tepecikspor..........................( 5 - 1 )
Alanyaspor-Fethiyespor....................................( 2 - 2 )
Akhisar Belediye Gençlikspor-Konya Şekerspor..............( 1 - 1 )
Sarıyer-Göztepe...........................................( 1 - 2 )

-3. GRUP-

Çorumspor-Trabzon Karadenizspor...........................( 2 - 0 )
Çankırı Belediyespor-Pursaklarspor........................( 3 - 2 )
Akçaabat Sebatspor-Kırşehirspor...........................( 3 - 0 )
Etimesgut Şekerspor-BUGSAŞ Spor...........................( 1 - 1 )
Tokatspor-Karsspor........................................( 3 - 2 )

-4. GRUP-

Mardinspor-Şanlıurfaspor..................................( 0 - 0 )
Elazığspor-Adana Demirspor................................( 0 - 2 )
Adıyamanspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor..( 2 - 1 )
Tarsus İdmanyurdu-İskenderun Demir Çelikspor..............( 3 - 1 )
Kahramanmaraşspor-Malatyaspor.............................( 4 - 0 )

-TFF 3. LİG 1. GRUP-

Gaziosmanpaşaspor-Küçükköyspor............................( 3 - 0 )
Çerkezköy Belediyespor-Alibeyköyspor......................( 1 - 0 )
Bursa Nilüferspor-İnegölspor..............................( 1 - 1 )
Lüleburgazspor-Bandırmaspor...............................( 1 - 2 )
Bayrampaşaspor-OYAK Renault...............................( 0 - 0 )

-2. GRUP-

Nazilli Belediyespor-Tekirova Belediyespor................( 3 - 2 )
Torbalıspor-Muğlaspor.....................................( 1 - 0 )
Keçiören Sportif-Ispartaspor..............................( 3 - 0 )
Afyonkarahisarspor-İzmirspor..............................( 3 - 1 )

-3. GRUP-

Gölcükspor-Orhangazispor..................................( 1 - 2 )
İstanbul Maltepespor-İstanbul Kartal Belediyespor.........( 2 - 1 )
Kırıkkalespor-Ankara Demirspor............................( 3 - 2 )
Darıca Gençlerbirliği-Beylerbeyi..........................( 1 - 1 )
Düzcespor-Keçiörengücü....................................( 3 - 3 )

-4. GRUP-

Yimpaş Yozgatspor-Araklıspor..............................( 1 - 2 )
Bulancakspor-Sürmenespor..................................( 1 - 0 )
Ünyespor-Gümüşhanespor....................................( 2 - 1 )
Bafra Belediyespor-Pazarspor..............................( 0 - 4 )

-5. GRUP-

72Batmanspor-Siirtspor....................................( 2 - 0 )
Hatayspor-Belediye Bingölspor.............................( 0 - 3 )
Malatya Belediyespor-Kırıkhanspor.........................( 0 - 0 )
Şanlıurfa Belediyespor-Diyarbakır Kayapınar Belediyespor..( 1 - 0 )

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler