« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Futbolda toplu sonuçlar

Futbolda TFF 2. ve 3. Liglere, 15. hafta maçlarıyla devam edildi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Alınan sonuçlar şöyle:

-TFF 2. LİG 1. GRUP-

TKİ Tavşanlı Linyitspor-Güngören Belediyespor...................( 4 - 0 )
Yalovaspor-Zeytinburnuspor......................................( 5 - 0 )
Pendikspor-Sakaryaspor..........................................( 1 - 1 )
Beykoz 1908-Türk Telekomspor....................................( 0 - 0 )
Bozüyükspor-Körfez Belediyespor.................................( 2 - 2 )

-2. GRUP-

Turgutluspor-Tepecikspor........................................( 1 - 1 )
Sarıyer-Akhisar Belediyesi Gençlikspor..........................( 2 - 2 )
Eyüpspor-Konya Şekerspor........................................( 0 - 0 )
Denizli Belediyespor-Göztepe....................................( 0 - 1 )

-3. GRUP-

Ofspor-BUGSAŞ Spor..............................................( 1 - 0 )
Akçaabat Sebatspor-Karsspor.....................................( 2 - 1
Çankırı Belediyespor-Çorumspor..................................( 1 - 0 )
Etimesgut Şekerspor-Trabzon Karadenizspor.......................( 1 - 1 )
Tokatspor-Pursaklarspor.........................................( 1 - 0 )
Erzurumspor-Kırşehirspor........................................( 0 - 2 )

-4. GRUP-

Belediye Vanspor-Adana Demirspor................................( 1 - 2 )
Kahramanmaraşspor-Tarsus İdmanyurdu.............................( 1 - 3 )
Elazığspor-Malatyaspor..........................................( 1 - 1 )
Adıyamanspor-Şanlıurfaspor......................................( 0 - 2 )

-TFF 3. LİG

1. GRUP-

Bursa Nilüferspor-Küçükköyspor..................................( 6 - 1 )
Balıkesirspor-Alibeyköyspor.....................................(Ertelendi)
Bayrampaşaspor-Lüleburgazspor...................................( 1 - 5 )
Gaziosmanpaşaspor-Bandırmaspor..................................( 0 - 2 )
Çerkezköy Belediyespor-OYAK Renault.............................( 2 - 1 )

-2. GRUP-

Keçiören Sportif-Tekirova Belediyespor..........................( 1 - 0 )
Altınordu-Muğlaspor.............................................( 2 - 0 )
Nazilli Belediyespor-İzmirspor..................................( 1 - 1 )
Torbalıspor-Menemen Belediyespor................................( 0 - 0 )

-3. GRUP-

Kırıkkalespor-Orhangazispor.....................................( 2 - 2 )
Anadolu Üsküdar 1908-Kartal Belediyespor........................( 4 - 2 )
Düzcespor-Darıca Gençlerbirliği.................................( 1 - 1 )
Gölcükspor-Beylerbeyi...........................................( 1 - 1 )
İstanbul Maltepespor-Keçiörengücü...............................( 2 - 2 )

-4. GRUP-

Yalıspor-Gümüşhanespor..........................................( 0 - 0 )
Arsinspor-Pazarspor.............................................( 0 - 0 )
Bulancakspor-Yimpaş Yozgatspor..................................( 0 - 2 )
Ünyespor-Araklıspor.............................................( 1 - 3 )
Bafra Belediyespor-Sürmenespor..................................( 1 - 2 )


Bunları da Beğenebilirsiniz