Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Futbolda toplu sonuçlar

Futbolda, Turkcell Süper Lig ve Bank Asya 1. Lig'e milli maçlar nedeniyle ara verilirken, TFF 2. Lig ve 3. Lig'e haftanın maçlarıyla devam edildi

A.A.
SON GÜNCELLEME
Alınan sonuçlar şöyle:

-TFF 2. LİG 1. GRUP-


Zeytinburnuspor-Gebzespor....................................(1 - 1)
Güngören Belediyespor-Yalovaspor.............................(3 - 1)
Körfez Belediyespor-TKİ Tavşanlı Linyitspor..................(1 - 1)
Türk Telekom-Bozüyükspor.....................................(1 - 2)
Sakaryaspor-Beykoz 1908......................................(2 - 0)

-2. GRUP-

Göztepe-Alanyaspor...........................................(0 - 0)
Konya Şekerspor-Denizli Belediyespor.........................(4 - 2)
Akhisar Belediyesi Gençlikspor-Eyüpspor......................(3 - 1)
Tepecikspor-Fethiyespor......................................(2 - 0)

-3. GRUP-

Karsspor-Erzurumspor.........................................(2 - 2)
BUGSAŞ Spor-Akçaabat Sebatspor...............................(2 - 0)
Pursaklarspor-Ofspor.........................................(2 - 1)
Trabzon Karadenizspor-Tokatspor..............................(2 - 1)
Çorumspor-Etimesgut Şekerspor................................(2 - 1)
Kırşehirspor-Çankırı Belediyespor............................(0 - 1)

-4. GRUP-

Adana Demirspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor..(6 - 0)
Şanlıurfaspor-Belediye Vanspor...............................(0 - 0)
Malatyaspor-Adıyamanspor.....................................(0 - 1)
İskenderun Demir Çelikspor-Elazığspor........................(5 - 2)
Tarsus İdmanyurdu-Mardinspor.................................(1 - 1)

-TFF 3. LİG 1. GRUP-

OYAK Renault-Bursa Nilüferspor...............................(0 - 0)
Bandırmaspor-Çerkezköy Belediyespor..........................(1 - 0)
Lüleburgazspor-Gaziosmanpaşaspor.............................(2 - 0)
Alibeyköyspor-İnegölspor.....................................(2 - 0)

-2. GRUP-

Muğlaspor-Ispartaspor........................................(1 - 1)
Tekirova Belediyespor-Altınordu..............................(0 - 0)
Menemen Belediyespor-Keçiören................................(1 - 0)
İzmirspor-Torbalıspor........................................(0 - 1)
Afyonkarahisarspor-Nazilli Belediyespor......................(4 - 1)

-3. GRUP-

Kartal Belediyespor-Ankara Demirspor.........................(2 - 1)
Orhangazispor-Anadolu Üsküdar 1908...........................(0 - 1)
Keçiörengücü-MKE Kırıkkalespor...............................(2 - 1)
Beylerbeyi-İstanbul Maltepespor..............................(1 - 1)
Darıca Gençlerbirliği-Gölcükspor.............................(2 - 1)

-4. GRUP-

Pazarspor-Kastamonuspor......................................(2 - 1)
Gümüşhanespor-Arsinspor......................................(1 - 2)
Sürmenespor-Yalıspor.........................................(1 - 3)
Araklıspor-Bafra Belediyespor................................(0 - 0)
Yimpaş Yozgatspor-Ünyespor...................................(3 - 2)

-5. GRUP-

Batman Petrolspor-Kırıkhanspor...............................(3 - 1)
Hatayspor-Batmanspor.........................................(2 - 2)

Bunları da Beğenebilirsiniz