Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Futbolda haftanın programı

Turkcell Süper Ligi'ne 11. hafta maçlarıyla devam edilirken, İkinci Lig (A) Kategorisi ile (B) Kategorisi 2., 3., 4. ve 5. gruplarda 10., 1. Grup'ta ise 13. hafta maçları yapılacak. Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, Turkcell Süper Ligi ile İkinci Futbol Ligi'nde haftanın programı şöyle:

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME


TURKCELL SÜPER LİGİ

Bugün:
20.00 Denizlispor-Trabzonspor (Denizli Atatürk)

29 Ekim Cumartesi:
20.00 Ankaraspor-Malatyaspor (Ankara 19 Mayıs)
20.00 Fenerbahçe-Gaziantepspor (FB Şükrü Saracoğlu)

30 Ekim Pazar:
20.00 Beşiktaş-Ankaragücü (BJK İnönü)
14.00 Samsunspor-Kayseri Erciyesspor (Samsun 19 Mayıs)
14.00 Diyarbakırspor-Vestel Manisaspor (Diyarbakır Atatürk)
14.00 Gençlerbirliği-Galatasaray (Ankara 19 Mayıs)
14.00 Kayserispor-Konyaspor (Büyükşehir Belediye Atatürk)
14.00 Çaykur Rizespor-Sivasspor (Rize Atatürk)

İKİNCİ LİG (A) KATEGORİSİ

30 Ekim Pazar:
13.30 Akçaabat Sebatspor-Antalyaspor (Akçaabat Fatih)
13.30 Çanakkale Dardanelspor-Kocaelispor (18 Mart)
13.30 Mardinspor-Türk Telekomspor (Malatya İnönü)
13.30 Orduspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyesi (19 Eylül-Seyircisiz)
13.30 Altay-Uşakspor (Altay Alsancak)
13.30 İstanbulspor-Bursaspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)
13.30 Yozgatspor-İstanbul Büyükşehir Belediyesi (Yozgat Şehir)
13.30 Elazığspor-Karşıyaka (Elazığ Atatürk)
13.30 Mersin İdmanyurdu-Sakaryaspor (Tevfik Sırrı Gür)

İKİNCİ LİG (B) KATEGORİSİ

1. Grup:
30 Ekim Pazar:
13.30 Güngören Belediyespor-Pendikspor (Güngören Mimar Yahya Baş)
13.30 Küçükköyspor-Fatih Karagümrük (Küçükköy)
13.30 Kasımpaşa-Yıldırım Bosnaspor (Kasımpaşa)
13.30 İstanbul Maltepespor-Kartalspor (Kartal)
13.30 Eyüpspor-Anadolu Üsküdar 1908 Spor (Eyüp)

2. Grup:
30 Ekim Pazar:
13.30 Nazilli Belediyespor-Bucaspor (Nazilli)
13.30 Marmaris Belediyespor-Turgutluspor (Marmaris)
13.30 Alanyaspor-Aydınspor (Milli Egemenlik)

3. Grup:
30 Ekim Pazar:

13.30 Yeni Kırşehirspor-Yalovaspor (Ahi)
13.30 Bursa Merinosspor-Eskişehirspor (Merinos)
13.30 Tarsus İdmanyurdu-Aksarayspor (Burhanettin Kocamaz)
13.30 Darıca Gençlerbirliği-OYAK Renault (Darıca)
13.30 İnegölspor-Kırıkkalespor (İnegöl)

4. Grup:
30 Ekim Pazar:
13.30 Çankırı Belediyespor-Pazarspor (Çankırı Atatürk)
13.30 Ankara Demirspor-Kardemir Karabükspor (Cebeci İnönü)
13.30 Boluspor-Ünyespor (Bolu Atatürk)
12.30 Erzurumspor-Gençlerbirliği ASAŞ Spor (Cemal Gürsel)
13.30 Zonguldakspor-Giresunspor (Karaelmas Kemal Köksal)

5. Grup:
30 Ekim Pazar:
13.30 Hatayspor-Batman Petrolspor (Antakya Atatürk)
13.30 Şanlıurfa Belediyespor-Siirtspor (11 Nisan)
13.30 Adıyamanspor-Cizrespor (Adıyaman Atatürk)
13.30 Osmaniyespor-Şanlıurfaspor (7 Ocak)
13.30 Kahramanmaraşspor-İskenderun Demirçelikspor (Hanefi Mahçiçek)

Bunları da Beğenebilirsiniz