« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Futbolda haftanın programı

Turkcell Süper Lig'de 34. hafta maçlarıyla 2009-1010 sezonu, TFF 2. Lig Yükselme Grubu ve klasman gruplarında ise 18. hafta karşılaşmalarıyla play-off'lar öncesi normal sezon sona erecek.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

TURKCELL SÜPER LİG

15 Mayıs Cumartesi:
19.00 Denizlispor-Gaziantepspor (Denizli Atatürk)
19.00 Sivasspor-Ankaragücü (Sivas 4 Eylül)
19.00 Diyarbakırspor-Eskişehirspor (Diyarbakır Atatürk - Seyircisiz)
19.00 Antalyaspor-Kayserispor (Antalya Atatürk)
16 Mayıs Pazar:
18.00 Manisaspor-Kasımpaşa (Manisa 19 Mayıs)
20.00 Bursaspor-Beşiktaş (Bursa Atatürk)
20.00 Gençlerbirliği-Galatasaray (Ankara 19 Mayıs)
20.00 Fenerbahçe-Trabzonspor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

-TFF 2. LİG-

Yükselme Grubu
--------------
15 Mayıs Cumartesi:
14.00 Akhisar Belediyesi Gençlikspor-İskenderun Demirçelikspor (Akhisar Belediye)
16 Mayıs Pazar:
15.30 Tokatspor-Türk Telekomspor (Tokat Gaziosmanpaşa)
15.30 Çorumspor-Göztepe (Dr. Turhan Kılıçcıoğlu)
15.30 Etimesgut Şekerspor-Güngören Belediyespor (Ankara OSTİM)

1. Klasman Grubu
----------------
16 Mayıs Pazar:
15.30 Sakaryaspor-Yalovaspor (Sakarya Atatürk)
15.30 Bozüyükspor-Zeytinburnuspor (Bozüyük İlçe)
15.30 Körfez Belediyespor -Pendikspor (İzmit Alparslan Türkeş)
15.30 Beykoz 1908-TKİ Tavşanlı Linyitspor (Beykoz)

2. Klasman Grubu
----------------
16 Mayıs Pazar:
15.30 Konya Şekerspor-Alanyaspor (Recep Konuk Spor Tesisleri)
15.30 Fethiyespor-Eyüpspor (Fethiye İlçe)
15.30 Turgutluspor-Tepecikspor (Turgutlu 7 Eylül)
15.30 İstanbulspor-Sarıyer (Bahçelievler İl Özel İdare)

3. Klasman Grubu
----------------
15 Mayıs Cumartesi:
15.30 BUGSAŞ Spor-Kırşehirspor (Ankara OSTİM)
16 Mayıs Pazar:
15.30 Ofspor-Çankırı Belediyespor (Of İlçe)
15.30 Pursaklarspor-Karsspor (Bağlum Belediye)

4. Klasman Grubu
----------------
16 Mayıs Pazar:
15.30 Malatyaspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor (Malatya İnönü)
15.30 Mardinspor-Adıyamanspor (Mardin 21 Kasım)
15.30 Tarsus İdmanyurdu-Elazığspor (Burhanettin Kocamaz)
15.30 Adana Demirspor-Belediye Vanspor (Adana 5 Ocak)

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz