Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Futbolda haftanın programı

Futbolda Turkcell Süper Lig'de 33. hafta, Bank Asya 1. Lig'de 34. ve son hafta maçları yapılacak. TFF 2. Lig Yükselme ve klasman gruplarında 17. hafta müsabakalarıyla devam edilecek.

A.A.
SON GÜNCELLEME
TFF 3. Lig Yükselme ile 1, 2, 3 ve 4. klasman gruplarında 18. ve son hafta, 5. Klasman Grubu'nda ise 14. ve son hafta maçları yapılacak.
Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

TURKCELL SÜPER LİG

Bugün:
20.00 Beşiktaş-Manisaspor (BJK İnönü)
Yarın:
16.00 Gaziantepspor-Gençlerbirliği (Kamil Ocak)
20.00 Galatasaray-Antalyaspor (Ali Sami Yen)
9 Mayıs Pazar:
16.00 Kayserispor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
20.00 Kasımpaşa-Diyarbakırspor (Recep Tayyip Erdoğan)
20.00 Eskişehirspor-Sivasspor (Eskişehir Atatürk)
20.00 Ankaragücü-Fenerbahçe (Ankara 19 Mayıs)
10 Mayıs Pazartesi:
20.00 Trabzonspor-Denizlispor (Atatürk Olimpiyat)

-BANK ASYA 1. LİG-

Yarın:
15.00 Boluspor-Karşıyaka (Bolu Atatürk)
15.00 Altay-Konyaspor (İzmir Alsancak)
20.00 Adanaspor-Kardemir Karabükspor (Adana 5 Ocak)
20.00 Bucaspor-Kayseri Erciyesspor (Yeni Buca)
9 Mayıs Pazar:
15.00 Samsunspor-Orduspor (Samsun 19 Mayıs)
15.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Dardanelspor (GASKİ Spor Tesisleri)
15.00 Hacettepe-Mersin İdmanyurdu (Cebeci İnönü)
15.00 Giresunspor-Kartalspor (Giresun Atatürk)
15.00 Kocaelispor-Çaykur Rizespor (İsmetpaşa)

-TFF 2. LİG-

Yükselme Grubu
--------------
9 Mayıs Pazar:
15.30 Türk Telekom-Şanlıurfaspor (Türk Telekom)
15.30 İskenderun Demirçelikspor-Tokatspor (İskenderun 5 Temmuz)
15.30 Güngören Belediyespor-Akhisar Belediyesi Gençlikspor (Mimar Yahya Baş)
15.30 Göztepe-Etimesgut Şekerspor (İzmir Alsancak)

1. Klasman Grubu
----------------
9 Mayıs Pazar:
15.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Gebzespor (Tavşanlı Ada İlçe)
15.30 Pendikspor-Beykoz 1908 (Pendik)
15.30 Zeytinburnuspor-Körfez Belediyespor (Zeytinburnu)
15.30 Yalovaspor-Bozüyükspor (Yalova Atatürk)

2. Klasman Grubu
----------------
9 Mayıs Pazar:
15.30 Sarıyer-Denizli Belediyespor (Yusuf Ziya Öniş)
15.30 Tepecikspor-İstanbulspor (Tepecik Belediye)
15.30 Eyüpspor-Turgutluspor (Eyüp)
15.30 Alanyaspor-Fethiyespor (Alanya Milli Egemenlik)

3. Klasman Grubu
----------------
9 Mayıs Pazar:
15.30 Çankırı Belediyespor-Akçaabat Sebatspor (Çankırı Atatürk)
15.30 Kırşehirspor-Ofspor (Kırşehir Ahi)
15.30 Karsspor-Trabzon Karadenizspor (Kars Şehir)

4. Klasman Grubu
----------------
9 Mayıs Pazar:
15.30 Belediye Vanspor-Kahramanmaraşspor (Van Atatürk)
15.30 Elazığspor-Adana Demirspor (Elazığ Atatürk - Seyircisiz)
15.30 Adıyamanspor-Tarsus İdmanyurdu (Adıyaman Atatürk)
15.30 Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor-Mardinspor (Seyrantepe DİSKİ Spor Tesisleri)

-TFF 3. LİG-

Yükselme Grubu
--------------
9 Mayıs Pazar:
15.30 Pazarspor-Bandırmaspor (Pazar İlçe)
15.30 Araklıspor-Kırıkhanspor (Araklı İlçe)
15.30 Balıkesirspor-Keçiören Sportif (Balıkesir Atatürk)
15.30 Darıca Gençlerbirliği-Torbalıspor (Darıca İlçe)
15.30 Siirtspor-Anadolu Üsküdar 1908 (Siirt Atatürk - Seyircisiz)

1. Klasman Grubu
----------------
9 Mayıs Pazar:
15.30 Gaziosmanpaşaspor-Bursa Nilüferspor (Gaziosmanpaşa)
15.30 Alibeyköyspor-İnegölspor (Alibeyköy)
15.30 Lüleburgazspor-Küçükköyspor (Lüleburgaz 8 Kasım)
15.30 OYAK Renault-Bayrampaşa (OYAK Renault)

2. Klasman Grubu
----------------
9 Mayıs Pazar:
15.30 Muğlaspor-Tekirova Belediyespor (Muğla Atatürk)
15.30 Nazilli Belediyespor-İzmirspor (Nazilli İlçe)
15.30 Ispartaspor-Afyonkarahisarspor (Isparta Atatürk)

3. Klasman Grubu
----------------
9 Mayıs Pazar:
15.30 Keçiörengücü-Orhangazispor (Ankara Aktepe)
15.30 İstanbul Maltepespor-Beylerbeyi (Maltepe Hasan Polat)
15.30 Kırıkkalespor-İstanbul Kartal Belediyespor (Kırıkkale Başpınar)
15.30 Gölcükspor-Ankara Demirspor (Gölcük İlçe)

4. Klasman Grubu
----------------
9 Mayıs Pazar:
15.30 Sürmenespor-Bulancakspor (İsmet Gürbüz Civelek)
15.30 Kastamonuspor-Yalıspor (Kastamonu Gazi)
15.30 Bafra Belediyespor-Ünyespor (Bafra İlçe)
15.30 Gümüşhanespor-Arsinspor (Gümüşhane Yenişehir)

5. Klasman Grubu
----------------
9 Mayıs Pazar:
15.30 Şanlıurfa Belediyespor-Batman Petrolspor (Şanlıurfa 11 Nisan)
15.30 Hatayspor-Belediye Bingölspor (Hatay Atatürk)
15.30 72Batmanspor-Malatya Belediyespor (Batman 16 Mayıs)

Bunları da Beğenebilirsiniz