GeriFutbol Futbolda haftanın programı
MENÜ
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
    0
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı
refid:14576653 ilişkili resim dosyası

Futbolda Turkcell Süper Lig'de 32. hafta, Bank Asya 1. Lig'de 33. hafta maçları yapılacak. TFF 2. Lig Yükselme ve klasman gruplarında 16. hafta müsabakalarıyla devam edilecek.

TFF 3. Lig Yükselme ile 1, 2, 3 ve 4. klasman gruplarında 17. hafta, 5. Klasman Grubu'nda ise 13. hafta maçları yapılacak.
Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

TURKCELL SÜPER LİG

Yarın:
16.00 Ankaragücü-Trabzonspor (Ankara 19 Mayıs)
20.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Galatasaray (Atatürk Olimpiyat)
20.00 Fenerbahçe-Eskişehirspor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)
20.00 Bursaspor-Kayserispor (Bursa Atatürk)

2 Mayıs Pazar:

16.00 Denizlispor-Gençlerbirliği (Denizli Atatürk)
16.00 Antalyaspor-Gaziantepspor (Antalya Atatürk)
20.00 Sivasspor-Kasımpaşa (Sivas 4 Eylül)
20.00 Diyarbakırspor-Beşiktaş (Diyarbakır Atatürk-Seyircisiz)

BANK ASYA 1. LİG

2 Mayıs Pazar:
15.00 Çaykur Rizespor-Bucaspor (Yeni Rize)
15.00 Mersin İdmanyurdu-Kocaelispor (Tevfik Sırrı Gür)
15.00 Kayseri Erciyesspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi Açık Yan Saha)
15.00 Dardanelspor-Altay (Çanakkale 18 Mart)
15.00 Kartalspor-Samsunspor (Kartal)
15.00 Orduspor-Adanaspor (Ordu 19 Eylül)
15.00 Karşıyaka-Hacettepe (İzmir Alsancak)
15.00 Konyaspor-Giresunspor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

3 Mayıs Pazartesi:

20.00 Kardemir Karabükspor-Boluspor (Necmettin Şeyhoğlu)

TFF 2. LİG

Yükselme Grubu
--------------
2 Mayıs Pazar:
15.30 Etimesgut Şekerspor-Çorumspor (Ankara OSTİM)
15.30 Akhisar Belediyesi Gençlikspor-Göztepe (Akhisar Belediye)
15.30 Tokatspor-Güngören Belediyespor (Tokat Gaziosmanpaşa)
15.30 Şanlıurfaspor-İskenderun Demirçelikspor (Şanlıurfa 11 Nisan)

1. Klasman Grubu
----------------
2 Mayıs Pazar:
15.30 Bozüyükspor-Sakaryaspor (Bozüyük)
15.30 Körfez Belediyespor-Yalovaspor (İzmit Alparslan Türkeş)
15.30 Beykoz 1908-Zeytinburnuspor (Beykoz)
15.30 Gebzespor-Pendikspor (Gebze-Seyircisiz)

2. Klasman Grubu
----------------
2 Mayıs Pazar:
15.30 Fethiyespor-Konya Şekerspor (Fethiye)
15.30 Turgutluspor-Alanyaspor (Turgutlu 7 Eylül)
15.30 İstanbulspor-Eyüpspor (Bahçelievler İl Özel İdare)
15.30 Denizli Belediyespor-Tepecikspor (Doğan Seyfi Atlı)

3. Klasman Grubu
----------------
2 Mayıs Pazar:
15.30 Trabzon Karadenizspor-Pursaklarspor (Ahmet Suat Özyazıcı)
15.30 BUGSAŞ Spor-Karsspor (Yenikent ASAŞ)
15.30 Akçaabat Sebatspor-Kırşehirspor (Akçaabat Fatih)

4. Klasman Grubu
----------------
2 Mayıs Pazar:
15.30 Mardinspor-Malatyaspor (Mardin 21 Kasım)
15.30 Tarsus İdmanyurdu-Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor (Tarsus Burhanettin Kocamaz)
15.30 Adana Demirspor-Adıyamanspor (Adana 5 Ocak)
15.30 Kahramanmaraşspor-Elazığspor (Hanefi Mahçiçek)

-TFF 3. LİG-

Yükselme Grubu
--------------
2 Mayıs Pazar:
15.30 Bandırmaspor-Siirtspor (Bandırma 17 Eylül)
15.30 Torbalıspor-Pazarspor (Torbalı 7 Eylül)
15.30 Keçiören Sportif-Darıca Gençlerbirliği (Yenimahalle Hasan Doğan)
15.30 Kırıkhanspor-Balıkesirspor (İskenderun 5 Temmuz)
15.30 Anadolu Üsküdar 1908-Araklıspor (Vefa)

1. Klasman Grubu
----------------
2 Mayıs Pazar:
15.30 Bayrampaşaspor-Çerkezköy Belediyespor (Bayrampaşa Çetin Emeç)
15.30 Küçükköyspor-OYAK Renault (Sarıyer Çayırbaşı)
15.30 İnegölspor-Lüleburgazspor (İnegöl)
15.30 Bursa Nilüferspor-Alibeyköyspor (Demirtaş Belediyesi Sentetik Çim Saha)

2. Klasman Grubu
----------------
2 Mayıs Pazar:
15.30 Afyonkarahirspor-Menemen Belediyespor (Afyon Atatürk)
15.30 İzmirspor-Ispartaspor (Buca)
15.30 Tekirova Belediyespor-Altınordu (Dr. Fehmi Öncel)

3. Klasman Grubu
----------------
2 Mayıs Pazar:
15.30 Ankara Demirspor-Düzcespor (Cebeci İnönü)
15.30 Kartal Belediyespor-Gölcükspor (Kartal Bulvar)
15.30 Beylerbeyi-Kırıkkalespor (Beylerbeyi 75. Yıl)
15.30 Orhangazispor-İstanbul Maltepespor (Orhangazi)

4. Klasman Grubu
----------------
2 Mayıs Pazar:
15.30 Arsinspor-Yimpaş Yozgatspor (Arsin)
15.30 Ünyespor-Gümüşhanespor (Ünye)
15.30 Yalıspor-Bafra Belediyespor (Yavuz Selim)
15.30 Bulancakspor-Kastamonuspor (Bulancak)

5. Klasman Grubu
----------------
2 Mayıs Pazar:
15.30 Batman Petrolspor-Diyarbakır Kayapınar Belediyespor (Batman 16 Mayıs)
15.30 Malatya Belediyespor-Şanlıurfa Belediyespor (Malatya İnönü)
15.30 Belediye Bingölspor-72Batmanspor (Bingöl)
Yorumları Göster
Yorumları Gizle