« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Futbolda haftanın programı

Futbolda Turkcell Süper Lig ve Bank Asya 1. Lig'e 12. hafta maçlarıyla devam edilirken, TFF 2. Lig grupları ile TFF 3. Lig 1, 2, 3 ve 4. gruplarda 13., 5. Grup'ta ise 11. hafta müsabakaları oynanacak.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın programı şöyle:

-TURKCELL SÜPER LİG-

Bugün:
20.00 Bursaspor-Gençlerbirliği (Bursa Atatürk)

Yarın:
14.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Antalyaspor (Atatürk Olimpiyat)
20.00 Trabzonspor-Beşiktaş (Hüseyin Avni Aker)

8 Kasım Pazar:
14.00 Ankaragücü-Kasımpaşa (Ankara 19 Mayıs)
14.00 Eskişehirspor-Denizlispor (Eskişehir Atatürk)
14.00 Manisaspor-Gaziantepspor (Manisa 19 Mayıs)
16.00 Sivasspor-Kayserispor (Sivas 4 Eylül)
20.00 Diyarbakırspor-Galatasaray (Diyarbakır Atatürk)

-BANK ASYA 1. LİG-

Yarın:

13.30 Samsunspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Samsun 19 Mayıs)

8 Kasım Pazar:
13.30 Boluspor-Dardanelspor (Bolu Atatürk)
13.30 Çaykur Rizespor-Orduspor (Yeni Rize Şehir)
13.30 Kocaelispor-Kartalspor (İsmetpaşa)
13.30 Mersin İdmanyurdu-Kardemir Karabükspor (Tevfik Sırrı Gür)
13.30 Giresunspor-Altay (Giresun Atatürk)
13.30 Adanaspor-Kayseri Erciyesspor (5 Ocak-Seyircisiz)
13.30 Hacettepe-Konyaspor (Cebeci İnönü)

9 Kasım Pazartesi:
20.00 Karşıyaka-Bucaspor (İzmir Atatürk)

-TFF 2. LİG-

1. Grup
-------
8 Kasım Pazar:
13.30 Gebzespor-Güngören Belediyespor (Gebze İlçe)
13.30 Beykoz 1908-Pendikspor (Beykoz)
13.30 Bozüyükspor-Sakaryaspor (Bozüyük İlçe)
13.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Türk Telekomspor (Tavşanlı Ada İlçe)
13.30 Yalovaspor-Körfez Belediyespor (Yalova Atatürk-Seyircisiz)

2. Grup
-------
8 Kasım Pazar:

13.30 Fethiyespor-İstanbulspor (Fethiye İlçe)
13.30 Eyüpspor-Sarıyer (Eyüp)
13.30 Denizli Belediyespor-Akhisar Belediye Gençlikspor (Doğan Seyfi Atlı)
13.30 Alanyaspor-Konya Şekerspor (Alanya Milli Egemenlik)
13.30 Turgutluspor-Göztepe (Turgutlu 7 Eylül)

3. Grup
-------
8 Kasım Pazar:

13.30 Erzurumspor-BUGSAŞ Spor (Erzurum Cemal Gürsel)
13.30 Etimesgut Şekerspor-Çankırı Belediyespor (Ankara OSTİM)
13.30 Tokatspor-Çorumspor (Tokat Gaziosmanpaşa)
13.30 Ofspor-Trabzon Karadenizspor (Of İlçe)
13.30 Akçaabat Sebatspor-Pursaklarspor (Akçaabat Fatih)
13.30 Karsspor-Kerşehirspor (Kars Şehir)

4. Grup
-------
Yarın:

13.30 Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor-Şanlıurfaspor (Seyrantepe DİSKİ Spor Tesisleri)

8 Kasım Pazar:
13.30 Mardinspor-Kahramanmaraşspor (Mardin 21 Kasım)
13.30 Elazığspor-Tarsus İdmanyurdu (Elazığ Atatürk)
13.30 Adıyamanspor-İskenderin Demir Çelikspor (Adıyaman Atatürk)
13.30 Belediye Vanspor-Malatyaspor (Van Atatürk)

-TFF 3. LİG-

1. Grup
-------
8 Kasım Pazar:
13.30 İnegölspor-Küçükköyspor (İnegöl İlçe)
13.30 Gaziosmanpaşaspor-Bayrampaşaspor (Gaziosmanpaşa)
13.30 Çerkezköy Belediyespor-Lüleburgazspor (General Basri Saran)
13.30 Bursa Nilüferspor-Bandırmaspor (Veledrom Dış Saha)
13.30 Balıkesirspor-OYAK Renaultspor (Balıkesir Atatürk)

2. Grup
-------
8 Kasım Pazar:

13.30 Ispartaspor-Tekirova Belediyespor (Isparta Atatürk)
13.30 Torbalıspor-Afyonkarahisarspor (Torbalı 7 Eylül)
13.30 Keçiören-İzmirspor (Yenimahalle Hasan Doğan)
13.30 Altınordu-Menemen Belediyespor (Buca İlçe)

3. Grup
-------
Yarın:

13.30 Ankara Demirspor-Orhangazispor (Cebeci İnönü)

8 Kasım Pazar:
13.30 Gölcükspor-Düzcespor (İhsaniye)
13.30 İstanbul Maltepespor-Darıca Gençlerbirliği (Bahçelievler İl Özel İdare)
13.30 Kırıkkalespor-Beylerbeyi (Kırıkkale Başpınar)
13.30 Anadolu Üsküdar 1908-Keçiörengücü (Vefa)

4. Grup
-------
8 Kasım Pazar:

13.30 Kastamonuspor-Gümüşhünespor (Kastamonu Gazi)
13.30 Ünyespor-Bulancakspor (Ünye İlçe)
13.30 Bafra Belediyespor-YİMPAŞ Yozgatspor (Bafra İlçe)
13.30 Yalıspor-Araklıspor (Yavuz Selim)
13.30 Arsinspor-Sürmenespor (Arsin İlçe)

5. Grup
-------
8 Kasım Pazar:

13.30 Batmanspor-Malatya Belediyespor (Batman 16 Mayıs)
13.30 Kırıkhanspor-Diyarbakır Kayapınar Belediyespor (İskenderun 5 Temmuz)
13.30 Belediye Bingölspor-Batman Petrolspor (Bingöl Şehir)
13.30 Siirtspor-Şanlıurfa Belediyespor (Siirt Atatürk)


Bunları da Beğenebilirsiniz