« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Futbolda haftanın programı

Turkcell Süper Lig'e 9. hafta maçlarıyla devam edilirken, Bank Asya 1. Lig'de 10. hafta, TFF 2. Lig 1, 2, 3 ve 4. gruplarda 11. hafta, TFF 2. lig 5. Grup ile TFF 3. Lig gruplarında 10. hafta karşılaşmaları oynanacak.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel futbol liglerinde haftanın programı şöyle:

TURKCELL SÜPER LİG

Yarın:
14.00 Hacettepe-Konyaspor (Ankara 19 Mayıs)
15.00 İstanbul Büyükşehir Belediyspor-Trabzonspor (Atatürk Olimpiyat)
19.00 Eskişehirspor-Fenerbahçe (Eskişehir Atatürk)
2 Kasım Pazar:
14.00 Sivasspor-Denizlispor (Sivas 4 Eylül)
14.00 Kocaelispor-Ankaragücü (İsmetpaşa)
14.00 Gençlerbirliği-Antalyaspor (Ankara 19 Mayıs)
14.00 Bursaspor-Ankaraspor (Bursa Atatürk)
15.00 Kayserispor-Beşiktaş (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
19.00 Galatasaray-Gaziantepspor (Ali Sami Yen)

BANK ASYA 1. LİG

Yarın:
14.00 Karşıyaka-Kartalspor (Alsancak)
14.00 Güngören Belediyespor-Kayseri Erciyesspor (Mimar Yahya Baş)
14.00 Giresunspor-Diyarbakırspor (Giresun Atatürk)
14.00 Orduspor-Sakaryaspor (19 Eylül)
2 Kasım Pazar:
14.00 Malatyaspor-Samsunspor (Malatya İnönü)
14.00 Kardemir Karabükspor-Altay (Necmettin Şeyhoğlu)
14.00 Manisaspor-Adanaspor (Manisa 19 Mayıs)
14.00 Boluspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Bolu Atatürk)
3 Kasım Pazartesi:
20.00 Çaykur Rizespor-Kasımpaşa (Rize Atatürk)

TFF 2. LİG

1. Grup
-------
2 Kasım Pazar:

14.00 Dardanelspor-Körfez Belediyespor (Çanakkale 18 Mart)
14.00 Eyüpspor-Pendikspor (Eyüp)
14.00 Beylerbeyi-Sarıyer (Beylerbeyi 75. Yıl)
14.00 Gebzespor-BUGSAŞ Spor (Gebze İlçe)
14.00 Bozüyükspor-Gaziosmanpaşaspor (Bozüyük İlçe)

2. Grup
-------
2 Kasım Pazar:

14.00 Alanyaspor-Altınordu (Milli Egemenlik)
14.00 Marmaris Belediye Gençlikspor-Akhisar Belediye Gençlikspor (Marmaris İlçe)
14.00 Bucaspor-Tarsus İdmanyurdu (Buca İlçe)
14.00 Turgutluspor-Fethiyespor (Turgutlu 7 Eylül)
14.00 Afyonkarahisar-Adana Demirspor (Afyon Atatürk)

3. Grup
-------
2 Kasım Pazar:

14.00 Etimesgut Şekerspor-Kırıkkalespor (OSTİM)
14.00 Mersin İdmanyurdu-Alibeyköyspor (Tevfik Sırrı Gür)
14.00 Zeytinburnuspor-Kırşehirspor (Zeytinburnu)
14.00 Beykoz 1908-İstanbulspor (Beykoz)
14.00 Konya Şekerspor-Türk Telekomspor (Recep Konuk Tesisleri)

4. Grup
-------
2 Kasım Pazar:

14.00 Çorumspor-Pazarspor (Turhan Kılıççıoğlu)
14.00 Akçaabat Sebatspor-Çankırı Belediyespor (Akçaabat Fatih)
14.00 Yimpaş Yozgatspor-Trabzon Karadenizspor (Yozgat Şehir)
14.00 Karsspor-Arsinspor (Kars Şehir)
14.00 Ofspor-Erzurumspor (Of İlçe)

5. Grup
-------
Yarın:

14.00 Malatya Belediyespor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor (Malatya İnönü)
2 Kasım Pazar:
14.00 Şanlıurfaspor-Mardinspor (Şanlıurfa 11 Nisan)
14.00 Adıyamanspor-Şanlıurfa Belediyespor (Adıyaman Atatürk)
14.00 Belediye Vanspor-Elazığspor (Van Atatürk)
14.00 GASKİ Spor-İskenderun Demir Çelikspor (GASKİ Spor Tesisleri)

TFF 3. LİG

1. Grup
-------
Yarın:

14.00 Anadolu Üsküdar 1908-Yalovaspor (Maltepe)
2 Kasım Pazar:
14.00 Lüleburgazspor-Fatih Karagümrük (Lüleburgaz 8 Kasım)
14.00 Gölcükspor-Küçükköyspor (İhsaniye)
14.00 Tepecik Belediyespor-Orhangazi Gençlerbirliği (Tepecik)

2. Grup
-------
2 Kasım Pazar:

14.00 Nazilli Belediyespor-Menemen Belediyespor (Nazilli İlçe)
14.00 İzmirspor-Aydınspor (İzmir Atatürk)
14.00 Bandırmaspor-Torbalıspor (Bandırma 17 Eylül)
14.00 Mustafakemalpaşaspor-Göztepe (Mustafakemalpaşa)

3. Grup
-------
2 Kasım Pazar:

14.00 İnegölspor-Pursaklarspor (İnegöl İlçe)
14.00 Bursa Nilüferspor-Aksarayspor (Veledrom Dış Saha)

4. Grup
-------
Yarın:

14.00 Ankara Demirspor-Sürmenespor (Cebeci İnönü)
2 Kasım Pazar:
14.00 Erzincanspor-Bafra Belediyespor (Erzincan 13 Şubat)
14.00 Ünyespor-Gümüşhanespor (Ünye İlçe)
14.00 Araklıspor-Bulancakspor (Araklı İlçe)

5. Grup
-------
2 Kasım Pazar:

14.00 Kahramanmaraşspor-Diyarbakır Kayapınar Belediyespor (Hanefi Mahçiçek)
14.00 Batman Petrolspor-Siirtspor (Batman 16 Mayıs)
14.00 Hatayspor-Batman Belediyespor (Hatay Atatürk)
14.00 Kilis Belediyespor-Belediye Bingölspor (Kilis Şehir)
14.00 Bağlar Vuralspor-Ceyhanspor (Seyrantepe 1 Nolu Saha)

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz