« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Futbolda haftanın programı

Futbolda Turkcell Süper Lig'de 7'nci, Bank Asya 1. Lig, TFF 2. Lig 5. Grup ve TFF 3. Lig'de ise 8. hafta maçları yapılacak.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde bu hafta yapılacak karşılaşmaların programı şöyle:

TURKCEL SÜPER LİG

Yarın:
14.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Antalyaspor (Atatürk Olimpiyat)
14.00 Hacettepe-Denizlispor (Ankara 19 Mayıs)
16.00 Bursaspor-Eskişehirspor (Bursa Atatürk)
19.00 Kocaelispor-Fenerbahçe (Kocaeli İsmetpaşa)
19 Ekim Pazar:
14.00 Kayserispor-Ankaraspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
14.00 Sivasspor-Ankaragücü (Sivas 4 Eylül)
14.00 Gaziantepspor-Konyaspor (Kamil Ocak)
16.00 Gençlerbirliği-Beşiktaş (Ankara 19 Mayıs)
19.00 Galatasaray-Trabzonspor (Ali Sami Yen)

BANK ASYA 1. LİG

Yarın:
15.00 Güngören Belediyespor-Sakaryaspor (Mimar Yahya Baş)
15.00 Giresunspor-Kayseri Erciyesspor (Giresun Atatürk)
15.00 Kartalspor-Diyarbakırspor (Kartal)
15.00 Orduspor-Kasımpaşa (Ordu 19 Eylül)
19 Ekim Pazar:
15.00 Boluspor-Samsunspor (Bolu Atatürk)
15.00 Manisaspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Manisa 19 Mayıs)
20.00 Karşıyaka-Adanaspor (Alsancak)
20.00 Malatyaspor-Kardemir Karabükspor (Malatya İnönü)
20 Ekim Pazartesi:
20.00 Çaykur Rizespor-Altay (Rize Atatürk)

TFF 2. LİG

5. Grup
-------
19 Ekim Pazar:

15.00 GASKİ Spor-Şanlıurfaspor (GASKİ Spor Tesisleri)
15.00 İskenderun Demir Çelikspor-Belediye Vanspor (İskenderun 5 Temmuz)
15.00 Mardinspor-Adıyamanspor (Mardin 21 Kasım)
15.00 Elazığspor-Diyarbakırspor Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor (Elazığ Atatürk)
15.00 Şanlıurfa Belediyespor-Malatya Belediyespor (Şanlıurfa 11 Nisan)

TFF 3. LİG

1. Grup
-------
19 Ekim Pazar:

15.00 Fatih Karagümrük-Gölcükspor (Vefa)
15.00 OYAK Renaulspor-Lüleburgazspor (Veledrom İç Saha)
15.00 Tepecik Belediyespor-Yıldırım Bosnaspor (Tepecik)

2. Grup
-------
19 Ekim Pazar:
15.00 Balıkesirspor-İzmirspor (Balıkesir Atatürk)
15.00 Nazilli Belediyespor-Bandırmaspor (Nazilli İlçe)

3. Grup
-------
19 Ekim Pazar:
15.00 İnegölspor-Keçiörengücü (İnegöl İlçe)
15.00 Pursaklarspor-Bursa Nilüferspor (Cebeci İnönü)
15.00 Tavşanlı Belediyesi TKİ Linyitspor-Orhangazispor (Tavşanlı İlçe)
15.00 Aksarayspor-Uşakspor (Aksaray Atatürk)
15.00 Keçiören Belediyesi-Düzcespor (Bağlum Belediye)

4. Grup
-------
19 Ekim Pazar:

15.00 Demir Çelik Divriğispor-Araklıspor (Divhan Atatürk)
15.00 Kastamonuspor-Ünyespor (Kastamonu Gazi)
15.00 Bulancakspor-Ankara Demirspor (Bulancak İlçe)
15.00 Gümüşhanespor-Bafra Belediyespor (Yenişehir)

5. Grup
-------
19 Ekim Pazar:

15.00 Bağlar Vuralspor-Batman Petrolspor (Vali Ahmet Cemil Serhatlı)
15.00 Ceyhanspor-Kilis Belediyespor (Ceyhan İlçe)
15.00 Siirtsor-Hatayspor (Siirt Atatürk)
15.00 Belediye Bingölspor-Diyarbakır Kayapınar Belediyespor (Bingöl Şehir)
15.00 Batman Belediyespor-Kahramanmaraşspor (Batman 16 Mayıs)


Bunları da Beğenebilirsiniz