« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Futbolda haftanın programı

Futbolda milli maçlar nedeniyle Turkcell Süper Lig'e bu hafta ara verilirken, Bank Asya 1. Lig ve TFF 3. Lig'de 7. hafta, TFF 2. Lig 1, 2, 3 ve 4. gruplarda ise 8. hafta maçları yapılacak.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde yapılacak karşılaşmaların programı şöyle:

BANK ASYA 1. LİG

Yarın:
15.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Güngören Belediyespor (GASKİ Spor Tesisleri)
15.00 Sakaryaspor-Karşıyaka (Sakarya Atatürk)
17.00 Samsunspor-Orduspor (Samsun 19 Mayıs)
17.00 Altay-Boluspor (Alsancak)
12 Ekim Pazar:
20.00 Kayseri Erciyesspor-Kartalspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
20.00 Kardemir Karabükspor-Çaykur Rizespor (Necmettin Şeyhoğlu)
20.00 Adanaspor-Giresunspor (Adana 5 Ocak)
20.00 Diyarbakırspor-Malatyaspor (Diyarbakır Atatürk)
13 Ekim Pazartesi:
20.00 Kasımpaşa-Manisaspor (Recep Tayyip Erdoğan)

TFF 2. LİG

1. Grup
-------
12 Ekim Pazar:

15.00 Dardanelspor-Darıca Gençlerbirliği (Çanakkale 18 Mart)
15.00 Pendikspor-Beylerbeyi (Pendik)
15.00 BUGSAŞ Spor-Bozüyükspor (OSTİM)
15.00 Körfez Belediyespor-Gaziosmanpaşaspor (Alparslan Türkeş)
15.00 Eyüpspor-Gebzespor (Eyüp)

2. Grup
-------
12 Ekim Pazar:

15.00 Turgutluspor-Denizli Belediyespor (Turgutlu 7 Eylül)
15.00 Tarsus İdmanyurdu-Alanyaspor (Burhanettin Kocamaz)
15.00 Akhisar Belediye Gençlikspor-Afyonkarahisarspor (Akhisar İlçe)
15.00 Fethiyespor-Adana Demirspor (Fethiye İlçe)
15.00 Bucaspor-Marmaris Belediye Gençlikspor (Buca İlçe)

3. Grup
-------
12 Ekim Pazar:

15.00 İstanbul Maltepespor-Etimesgut Şekerspor (Maltepe)
15.00 Kırşehirspor-Mersin İdmanyurdu (Kırşehir Ahi)
15.00 Türk Telekomspor-Beykoz 1908 (Türk Telekom)
15.00 Kırıkkalespor-İstanbulspor (Fikret Karabudak)
15.00 Zeytinburnuspor-Konya Şekerspor (Zeytinburnu)

4. Grup
-------
12 Ekim Pazar:

15.00 Tokatspor-Karsspor (Tokat Gaziosmanpaşa)
15.00 Çankırı Belediyespor-Yozgat Yimpaşspor (Çankırı Atatürk)
15.00 Erzurumspor-Çorumspor (Erzurum Cemal Gürsel)
15.00 Arsinspor-Pazarspor (Arsin İlçe)
15.00 Akçaabat Sebatspor-Ofspor (Akçaabat Fatih)

TFF 3. LİG

1. Grup
-------
Yarın:

15.00 Anadolu Üsküdar 1908-Tepecik Belediyespor (Maltepe)
12 Ekim Pazar:
15.00 Gökcükspor-Yıldırım Bosnaspor (İhsaniye)
15.00 Fatih Karagümrük-Yalovaspor (Vefa)
15.00 Küçükköyspor-OYAK Renaultspor (Küçükköy)
15.00 Lüleburgazspor-Orhangazi Gençlerbirliği (Lüleburgaz 8 Kasım)

2. Grup
-------
12 Ekim Pazar:

15.00 Balıkesirspor-Göztepe (Balıkesir Atatürk)
15.00 Aydınspor-Torbalıspor (Aydın Adnan Menderes)
15.00 Ispartaspor-Menemen Belediyespor (Isparta Atatürk)
15.00 Mustafakemalpaşaspor-Nazilli Belediyespor (Mustafakemalpaşa)

3. Grup
-------
12 Ekim Pazar:

15.00 Düzcespor-Keçiörengücü (Düzce 18 Temmuz)
15.00 Keçiören Belediyesi-Aksarayspor (Bağlum Belediye)
15.00 Uşakspor-Tavşanlı Belediyesi TKİ Linyitspor (Uşak 1 Eylül)

4. Grup
-------
12 Ekim Pazar:

15.00 Sürmenespor-Gümüşhanespor (Sürmene İlçe)
15.00 Ankara Demirspor-Kastamonuspor (Cebeci İnönü)
15.00 Ünyespor-Demir Çelik Divriğispor (Ünye İlçe)

5. Grup
-------
12 Ekim Pazar:

15.00 Kilis Belediyespor-Bağlar Vuralspor (Kilis Şehir)
15.00 Kahramanmaraşspor-Batman Petrolspor (Hanefi Mahçiçek)
15.00 Batman Belediyespor-Belediye Bingölspor (Batman 16 Mayıs)
15.00 Diyarbakır Kayapınar Belediyespor-Siirtspor (Seyrantepe İlçe)

Bunları da Beğenebilirsiniz