« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Futbolda ara transfer dönemi sona erdi

Futbolda 1 Ocak günü başlayan ara transfer dönemi, bugün çalışma saati bitiminde tamamlandı.Birinci Süper Lig'de ara transfer döneminin en faal kulüpleri, 10 futbolcu transfer eden Kayserispor ve 9 futbolcu alan Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor olurken, Fenerbahçe ise Fransız yıldız futbolcu Nicolas Anelka'yı kadrosuna dahil etti ve Brezilyalı Fabiano'yu serbest bıraktı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Ligde ara transfer döneminde futbolcu trafiği takımlara göre şöyle gelişti:

FENERBAHÇE:

Gelen: Nicolas Anelka (Manchester City)
Giden: Fabiano Lima Rodriguez (Serbest)

GALATASARAY:

Gelenler: Franck Ribery (FC Metz), Hasan Kabze, Fevzi Elmas (Çanakkale Dardanelspor), Hakan Yakın (VFB Stuttgart)

Gidenler: Alioum Saidou (Malatyaspor), Elvir Baliç, Suat Usta (Konyaspor), Ovidiu Petre (Polihtecnica Temeşvar), Faruk Gürsoy (Serbest)

BEŞİKTAŞ:

Gelenler: Ahmet Dursun (İstanbulspor), M.Koray Avcı (Çaykur Rizespor)
Gidenler: Kaan Dobra (Kocaelispor), Serdar Özkan (İstanbulspor)

İSTANBULSPOR:

Gelenler: Mehmet Aksu (Rostov), Mahmut Acar (İstanbul Büyükşehir Belediyesi), Kasamba Musassa (Kaizer Chiefs-Kongo), Bülent Karaman (Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor), Serdar Özkan (Beşiktaş), Mohammed Süleymanou (Beşiktaş)
Gidenler: Ahmet Dursun (Beşiktaş), Musa Büyük (Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor), Tahsin Fırat Ekmekçi (İstanbul Büyükşehir Belediyesi), Deniz Uygar, Ofir Haim, Ramadan Ragab, Moses Sakyi (serbest), Ali Işık, İlhan Çelikay (Eyüpspor).

ANKARAGÜCÜ:

Gelenler: İsmet Taşdemir (Akçaabat Sebatspor), Ali Akdeniz, Cenk İşler (Samsunspor), Okan Koç (Beşiktaş), Serkan Kırıntılı (Adanaspor), Flavio Da Silva (Ponte Preta-Brezilya), El Desouki (Mısır), Augustine Ahinful (Trabzonspor)

Gidenler: Yılmaz Özlem, Birol Aksancak (Vestel Manisaspor), Hakan Keleş (Antalyaspor), Hakan Gedik, Aykan Öksüz (Türk Telekomspor), Niyazi Güney (Diyarbakırspor), Guel Tchiresua, Marie Tchango (serbest)

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARASPOR:

Gelenler: Şenol Yavaş (Samsunspor), Ümit Aydın (Beşiktaş), Ümit Karan (Galatasaray), Musa Büyük (İstanbulspor), Erman Özgür (Akçaabat Sebatspor), Mustafa Yalçınkaya (Trabzonspor), Cihan Kayaalp (Keçiörengücü), Asprilla (Brezilya), Jevriç (Sırbistan-Karadağ)
Gidenler: Tolga Doğantez (Samsunspor), Şenol Karagöl (Sakaryaspor), Yusuf Şimşek (Akçaabat Sebatspor), İsmail Güldüran (Gençlerbirliği), Bülent Karaman (İstanbulspor), Fabio, Sabrinho (serbest)

GENÇLERBİRLİĞİ:

Gelenler: Atilla Birlik, Ayman Abdelaziz (Malatyaspor), Sertan Eser (Diyarbakırspor), İsmail Güldüren (Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor), Kerem, Erhan (Gençlerbirliği ASAŞ Spor), Serdar (İzmirspor), Tuna (Altay)
Gidenler: Mustafa Gürsel, Tayfun Seven, Nihat Baştürk (Antalyaspor), Elvir Boliç (Malatyaspor), Filip Daems (Borussia Mönchengladbach), Ceyhun Eriş (Konyaspor)

MALATYASPOR:

Gelenler: Alioum Saidou (Galatasaray), Toth Balasz (Macaristan), Hakan, Berk (Aydınspor), Güngör (Pendikspor), Mehmet Budak (Adanaspor), Taylan (Roda JC Kerkrade), Elvir Boliç (Gençlerbirliği), Yertek Evren (Malatyaspor), Igor (Angola)
Gidenler: Ayman Abdelaziz, Atilla Birlik (Gençlerbirliği)

DİYARBAKIRSPOR:

Gelenler: Niyazi Güney (Ankaragücü), Marlon De Souza Lopez (Brezilya), Önder Çengel (FC Basel-İsviçre), Yunus (Malatyaspor)
Giden: Sertan Eser (Gençlerbirliği)

GAZİANTEPSPOR:

Gelenler: Mehmet Çoğum (Çanakkale Dardanelspor), Erman Güraçar (Samsunspor), Mehmet Ozan (Beşiktaş), Hakan Korkmaz (Gaziantep Büyükşehir Belediyesi), Gökhan (İnegölspor)
Gidenler: Bülent Bölükbaşı (Kayserispor), Hasan Özer (Akçaabat Sebatspor), Mehmet Polat (serbest)

SAKARYASPOR:

Gelenler: Sabri Vural (SC Austria Lustenau-Avusturya), Said Makasi (Belçika), Şenol Karagöl (Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor), Aydın Çetin (Karlsruhe SC-Almanya), Shpeyteim Hasani (Drita-Kosova)
Gidenler: Murat Bölükbaş, Mahmut Taşdemir (Elazığspor), Hasan Tunçel (Çaykur Rizespor), Murat Özatak (serbest), Oumar Diallo, El Hadji Badji M'Baye (Senegal)

SAMSUNSPOR:

Gelenler: Yordan Petkov (Slavia Sofia-Bulgaristan), Ercan Ünal (Adanaspor), Tolga Doğantez (Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor), Onur Kalafat (PAF takım)
Gidenler: Ali Akdeniz, Cenk İşler (Ankaragücü), Erman Güraçar (Gaziantepspor), Şenol Yavaş (Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor), Göksel Gencer (Antalyaspor)

KONYASPOR:

Gelenler: Elvir Baliç, Suat Usta (Galatasaray), Ceyhun Eriş (Gençlerbirliği), Alper (Kayserispor), Soner, Muhammed Fatih (PAF Takım)
Gidenler: Murat Duman, Cem Karaca (Kayserispor), Mehmet Yılmaz (Antalyaspor), Okan Koç (Ankaragücü), Domaroud, Mustafa Şahintürk (serbest)

KAYSERİSPOR:

Cem Karaca (Konyaspor), Bülent Bölükbaşı (Gaziantepspor), Murat Duman (Konyaspor), İbrahim Yavuz (Galatasaray), Ergün Teber (Kayseri Erciyesspor), Köksal Yedek (Zeytinburnuspor), Hakan Çimen (Bursaspor), Erich Rabec (Çek Cumhuriyeti-Alania Vladikavkaz), Thomas Pesir (Çek Cumhuriyeti-FK Chmel Blsany), Rastislas Michaliç (Slovakya-AC Sparta Prag)

Gidenler: Alper (Konyaspor), Fazlı (Kocaelispor), Murat (Kardemir (Karabükspor), Alpaslan, Mehmet Ayaz (Kayseri Erciyesspor), Salim Toama (Serbest)

DENİZLİSPOR:

Gelenler: Horak (Rusya-Zenit Saint Petersburg), Fatih, Bulut (Altay), Yaser (Beşiktaş), Babür (Fenerbahçe), Hüseyin (PAF Takım)
Gidenler: Özgür Bayer (Trabzonspor), Serdal Boyraz (Akçaabat
Sebatspor), Mehmet Öncan (Bursaspor), Eyüp (İstanbul Büyükşehir
Belediyesi), İlker (Altay), Botha, Ümit Aydın (serbest)

TRABZONSPOR:

Gelenler: Özgür Bayer (Denizlispor), Miroslaw Szymkowiak (TS Wisla Krakow)
Gidenler: Augustine Ahinful (Ankaragücü), Emre Aygün (Yimpaş Yozgatspor), Ali Şen Kandil (Akçabat Sebatspor), Selim (Bursaspor), Mehmet Kahraman (Azerbaycan)

ÇAYKUR RİZESPOR:

Gelenler: Istvan Ferencri (Macaristan-Vasas), Hasan Tunçel (Sakaryaspor), Soner Eserbaş (Cizrespor)
Gidenler: M.Koray Avcı (Beşiktaş), Seydihan (İstanbul Büyükşehir Belediyesi), Fırat (Gebzespor), Levent (Antalyaspor)

AKÇAABAT SEBATSPOR:

Gelenler: El Amir (Tunus-Esperance), Hasan Özer (Gaziantepspor), Yunus (Göztepe), Yusuf Şimşek (Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor), Serdal Boyraz (Denizlispor), Ali Şen Kandil (Trabzonspor), Ali Eren Beşerler (Kocaelispor), Anderson Domingos, Luis Francisco Gonsalves (Brezilya)

Gidenler: Muzaffer Bilazer (Elazığspor), Semavi (Karagümrük Kyoto), Erman Özgür (Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor), Mesut (Sarıyer), İsmet Taşdemir (Ankaragücü), Tunç Kip (Azerbaycan-Hazarlenkeran)


Bunları da Beğenebilirsiniz