Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Futbolcuların hataları sonucu belirledi

Steaua Bükreş Teknik Direktörü Mihai Stoichita, Fenerbahçe'ye 3-1 yenildikleri maçın sonucunu, futbolcularının yaptığı hataların belirlediğini söyledi.

A.A
SON GÜNCELLEME

Rumen çalıştırıcı, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, ilk  yarıda Fenerbahçe'yi iyi kontrol ettiklerini belirterek, karşılaşmayı şöyle  değerlendirdi: “Bu akşam güzel bir maç oldu ve bu maçın kaderi, benim oyuncularım  tarafından yapılan 2 hata sayesinde tayin oldu. Tabii ki ilk yarıda kaçırdığımız  goller de etkili oldu. Bana göre, ilk yarıda Fenerbahçe'yi taktik olarak kontrol  ettik. Yalnız, ikinci yarıda 2. golü yedikten sonra açık oynamaya mecbur kaldık.  Steaua Bükreş'in fırsatları sürdü ve öyle bir pozisyon kaçırdık ki maçın sonucuna  çok büyük bir etki yaptı. Fenerbahçeli oyuncuları kutluyorum. Maç boyunca etkili  pozisyonlara girdik. Bu skor, oyunun geneline baktığımızda ağır bir skor oldu.”

DAUM VE CARLOS'A RİCA ETMELİYİM

Stoichita, gruptan çıkma şansları konusunda da, “Matematiksel olarak  sürüyor. Tabii ki şansımızın sürmesi için Daum ve Roberto Carlos'a rica etmeliyim” diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz