« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Futbolcularıma hayranım

Gerets, "B.Dortmund karşısında futbolcularımın hırslarına ve kazanma duygularına bayıldım. Turgay Vardar için yaptıklarına ve duygusallıklarına hayran oldum" dedi.

İlhan SÖYLER
SON GÜNCELLEME
Galatasaray Teknik Direktörü Eric Gerets yardımcısı Erdal Keser ve Stumph ile birlikte B.Dortmund maçı sonrası takımını değerlendirdi ve futbolcularından övgüyle söz etti. Belçikalı teknik adam, "Birçok takım çalıştırdım. Ama burada gördüğüm Türk futbolcusunun duygusallığına hayran oldum. Maddi sorunlar olmasına rağmen, geçen hafta kaybettiğimiz Turgay Vardar’a olan hislerini ortaya koyarak mücadelelerini görünce onları hayran olup sevmemek elde değil" dedi.

Seviyor ve sayıyorlar

Geret,
"B.Dortmund karşısında hırslarına ve kazanma duygularına bayıldım. Hele, bizden gizli formalarının altına yazdıkları ’Turgay Vardar Kalbimizdesin’ övgüye layık. Demek ki Türk insanı sevmesini de biliyor saygı duymasını da. Başkanımızın yemekte verdiği sözler birkaç gün içinde yerine gelecektir. Efes Cup’ta Beşiktaş ile küçük bir derbi maçı oynayacağız. Kazanırsak, mutluluğumuz daha çok artacak" dedi.

Canaydın: Gururluyum

Özhan Canaydın, önceki gece B.Dortmund maçı sonrası kutladığı futbolcularına balık restoranında yemek verdi. Canaydın yemekte, futbolcularına "İçinde bulunduğumuz mali duruma rağmen hepiniz elinizden geleni yapıyorsunuz ve beni gururlandırıyorsunuz teşekkür ediyorum" dedi.

Erken ödeme yapmadık

SARAN Group Spor Programları Direktörü Selim Usta yazılı bir açıklama ile G.Saray Kulübü’ne 2 milyon dolarlık bir erken ödemenin yapılmadığını belirtti. Usta açıklamasında, "Bugünlerde yapması da söz konusu değildir" dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler