Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

“Futbolcularıma güveniyorum”

Bank Asya 1. Lig'de, deplasmanda Çaykur Rizespor ile karşılaşacak TKİ Tavşanlı Linyitspor'da teknik direktör Coşkun Demirbakan, Çaykur Rizespor'un sahasında 4-2 kazandığı Kasımpaşa maçındaki gibi oynayacağı düşüncesiyle sahaya çıkacaklarını ve futbolcularına güvendiğini söyledi.Bank Asya 1. Lig'de, deplasmanda Çaykur Rizespor ile karşılaşacak TKİ Tavşanlı Linyitspor'da teknik direktör Coşkun Demirbakan, Çaykur Rizespor'un sahasında 4-2 kazandığı Kasımpaşa maçındaki gibi oynayacağı düşüncesiyle sahaya çıkacaklarını ve futbolcularına güvendiğini söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Demirbakan, yaptığı açıklamada, Karşıyaka karşısında aldıkları yenilgi sonrası takımın moral ve motivasyonunu artırıcı çalışmalar yaptıklarını bildirdi.

Sakat veya cezalı oyuncusu bulunmadığını belirten Demirbakan, şöyle konuştu:
“Çaykur Rizespor hedefi olan bir takım. İç saha maçlarında performansının yüksek olduğunu biliyoruz. Kayseri Erciyesspor karşısında iyi başladıkları maçı kötü bitirdiler. Bu karşılaşmadaki performansları bizi yanıltmasın. Çünkü deniz seviyesinden yüksekliği bakımından iklim şokuna girdiklerini zannediyorum. O maçta Çaykur Rizespor gerçek kapasitesini sahaya yansıtamadı. Çaykur Rizespor'un, sahasında 4-2 kazandığı Kasımpaşa maçındaki gibi oynayacağı düşüncesiyle sahaya çıkacağız. Futbolcularıma güveniyorum.”

Demirbakan, ligde kadrosunu korumuş ve oturmuş takımlar bulunduğu gibi alt ligden gelip çok transfer yapan takımların da yer aldığına dikkati çekerek, maçlarda sürpriz sonuçların devam edeceğini düşündüğünü sözlerine ekledi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler