« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Futbolcuları kendimden koruyorum

Grip olabileceğinden şüphelenen Dr.Murat Çevik, soyunma odası ve takım otobüsünde maskesini bir an olsun çıkarmadı ve “Futbolcuları korumak için bu tedbiri aldım” dedi.

Ali Naci KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME

GALATASARAY kafilesinin domuz gribinden korunmak için Romanya’da takmaktan son anda vazgeçtiği maske Diyarbakır’da ortaya çıktı. Soğuk algınlığı geçirdiğini söyleyen ve grip olabileceğinden şüphelenen kulüp doktoru Murat Çevik, Diyarbakır’da futbolcularını korumak amacıyla önlemini alıp maske taktı. Galatasaray, geçtiğimiz çarşamba günü Dinamo maçı için Bükreş’e gitmeden önce, domuz gribi ve alınması gereken önlemler konusunda futbolcular detaylı şekilde bilgilendirilmişti. Ancak takılacağı belirtilen maskeler kullanılmamıştı.
Diyarbakır’da kendini halsiz hisseden Dr.Murat Çevik, maçın bitiminin ardından maskesini takarak, Galatasaray soyunma odasına girdi. Çevik, takım otobüsünde de futbolcularla konuşurken maskesini bir an olsun çıkarmadı. Yanına gelenlerle tokalaşmaktan da kaçınan Çevik, “Futbolcuları kendimden korumak için bu tedbiri aldım” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz