Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Futbolculara yemek hastaneden

Lig B 4. Grup takımlarından Erzurumspor'da yemek ihtiyacı, Palandöken Devlet Hastanesi tarafından karşılanıyor.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Sezona yeni bir kadro oluşturarak giren Erzurumspor'da, maddi sıkıntıların aşılamaması nedeniyle futbolcuların beslenmesi Palandöken Devlet Hastanesi yemekhanesinden gönderilen yemekle sağlanıyor. Teknik direktör Ergun Kantarcı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, futbolcuların zor koşullar altında mücadele ettiğini belirterek, Erzurumspor Tesisleri'nde yemek pişirme olanağı olmaması nedeniyle yemeklerinin Palandöken Hastanesi yemekhanesinden karşılandığını söyledi.

“Futbolcularımız öğle ve akşam aynı yemeği yemek zorunda kalıyor” diyen Kantarcı, şunları kaydetti: “Sezona yeni bir kadroyla girdik. İlk 2 maçımızı da kaybettik. Zor şartlarda futbolcularımız çalışmalarını sürdürüyor. Sağlık malzemesi eksikliği ve kulübümüzde yemek hazırlanamaması gibi sıkıntılarımız var. Şu anda yemek ihtiyacımız Palandöken Devlet Hastanesi'nce karşılanıyor.”

3 GÜN SONRA BELEDİYE DEVRALACAK

Erzurumspor Kulübü Futbol Şubesi Sorumlusu Necati Yankılar ise 1 aydır mavi-beyazlı takımın yemek ihtiyacını karşılayan Palandöken Devlet Hastanesi yetkililerine teşekkür ederek, 3 gün sonra Erzurum Büyükşehir Belediyesi tarafından yemek ihtiyacının karşılanacağını söyledi.

Erzurum Büyükşehir Belediyesi'nce hazırlanacak yemeklerde, öğle ve akşam farklı mönülerin olacağını belirten Yankılar, “Sıkıntıları aşmak için elimizden geleni yapıyoruz” diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler