Dünya Haberleri

  Futbolculara DNA testi yapılacak

  Hürriyet Haber
  02.10.2003 - 02:05 | Son Güncelleme:

  İngiltere'de profesyonel futbolcuların tecavüzüne uğradığını iddia eden 17 yaşındaki genç kız, sırayla kendisiyle birlikte olan futbolcuların gülerek eğlendiğini söyledi. İddiaların araştırılması için futbolculardan DNA testi alınacağı bildiriliyor.

  Adı açıklanmayan genç kızın yakın çevresine anlattıklarına göre, Londra'daki Sanderson Hoteli'nin barında birinci futbol liginin ünlü oyuncularından biriyle tanıştı. Sadece kola içtiğini söyleyen genç kız, futbolcunun odasına gitmeyi kabul etti.

  Beş yıldızlı Grosvenor House otelinin 316 numaralı odasında futbolcuyla sevişirken, 7 futbolcu daha içeri girdi ve kıza tecavüz etti. Sıralarını beklerken de gülüşüyorlardı.Üçünün kendisine yatakta tecavüz ettiğini anlatan genç kız, içlerinden birinin de kendisini kollarından yere bastırdığını söyledi. Genç kız, yakınlarına ‘‘Hepsi hayvan gibiydi’’ diye yaşadıklarını anlattı. Tecavüz olayının ayrıntılarının basına yansıması üzerine polis 316 numaralı odanın kilidini değiştirdi ve koruma altına aldı. Odadaki tüm eşyaların kızın iddialarını araştırmak için inceleneceği açıklandı.
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı