« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Futbolcular ne dedi?

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
RIZA Çalımbay’ın isim vermeden ‘kapris yapıyorlar’ diye eleştirdiği futbolculardan hocalarına cevap geldi. Başta takım kaptanları Tayfur Havutçu ve Sergen Yalçın olmak üzere yıldız isimler, ‘Biz hiçbir zaman kapris yapmadık’ mesajını verdiler. Futbolcuların görüşleri şöyle:

SERGEN YALÇIN:

Her zaman yanındayız

TAKIMDA kimse kapris yapmıyor. Hepimiz Rıza Çalımbay’a sürekli yardımcı olduk. Bizim için Beşiktaş’ın menfaatleri herşeyden önce gelir. Hocam, Kayseri Erciyes maçında son dakikada oyuna aldı, gol attım. Bundan büyük mutluluk olur mu! Sonraki maçlarda yedek bıraktı, sesimi bile çıkarmadım.

TAYFUR HAVUTÇU:

Buna izin vermem

BİZ her zaman Rıza Çalımbay’a destek olduk. Hiçbir zaman kimse ona kapris falan yapmadı. Zaten benim kaptan olduğum yerde böyle bir olay yaşanamaz. Kimsenin hocaya kapris yapmasına veya onun hakkında ileri geri konuşmasına izin vermem.

DANİEL PANCU:

Ne görev verirse yaparım

BEŞİKTAŞ’ın teknik direktörü Rıza Çalımbay’dır. O, ne görev verirse yapmak zorundayım, yaparım. Çünkü profesyonelim. Geçen sezon ‘Kaleye geç’ dediler, geçtim. Sahanın her yerinde oynarım. Takımda kimse kapris yapmaz.

OKAN BURUK:

Yanlış anlaşılmıştır

BEN, Rıza Çalımbay hocamızın böyle bir şey söylediğine inanmıyorum, yanlış anlaşılmıştır. Kurumsallaşmış bir kulüpte bu tür sorunlar olmaz. Hocamız her toplantıda bize güvendiğini söyler. Biz de ona güveniyoruz. Yönetim, teknik heyet ve futbolcular olarak el ele verip, başarıya ulaşmak istiyoruz.

Bunları da Beğenebilirsiniz