« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Futbolcular kampta kaynaşıyor

Bank Asya 1. Lig'in yeni ekiplerinden Şanlıurfaspor, sezon hazırlıklarında futbolcuların kaynaşmasına önem veriyor.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Teknik direktör Kemal Kılıç, yeni sezon hazırlıklarına kısa bir süre önce Kızılcahamam'da başladıklarını hatırlattı.

Sarı-yeşilli ekipte, yeni sezon hazırlık çalışmalarının devam ettiğini ifade eden Kılıç, kamp çalışmalarına futbolcuların henüz tamamının katılamadığını dile getirdi.

Kılıç, dış transferler işlemlerinin uzun sürdüğünü ve işlemlerin tamamlanmasının ardından tam kadro çalışmalara başlayacaklarını vurgulayarak, şunları kaydetti:
“Dış transferlerimizle geç anlaşıldığı için, kulüp içi işlemleri halen devam ediyor. Kampa katılamayan yeni transferlerimiz yarından itibaren kampa katılacak. Kadromuz tamamlandıktan sonra kamp çalışmalarının daha verimli geçeceğini düşünüyorum. Çok yeni bir ekibiz, her ne kadar geçen yılki iskelet kadromuzu korumaya çalışsak da, takımın yarısı yeni futbolculardan oluşuyor. Çok zor bir Lig olacak. Öncelikle oyuncuların kaynaşmasını hedef alan bir çalışma yapacağız. İlk etapta kampımızda, kondisyona ağırlık vereceğiz. İkinci kampta da, daha çok hazırlık maçları ve oynayacağımız oyun stiline göre çalışma yapmayı hedefliyoruz.”

En kısa sürede hedeflerine ulaşmak istediklerini aktaran Kılıç, ilk etap kap çalışmalarının 26 Temmuz'da sona ereceğini sözlerine ekledi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz