« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Futbolcular basketbol oynayacak

Sezonun son maçını cumartesi akşamı Kayserispor ile yapacak olan Antalyaspor, yarın saat 10.00'da Antalya Büyükşehir Belediye Engelli Basketbol Takımı ile karşı karşıya gelecek.

Antalya DHA
SON GÜNCELLEME

Atatürk Spor Salonu'nda yapılacak olan 'Farkındalık' temalı basketbol maçında son derece ilginç ve güzel görüntülerin çıkması bekleniyor. Antalyaspor yönetimi, toplumda yaşam standartlarını yükseltebilmek için hayatın her alanında 'farkındalığa' ihtiyaç duyan engelli sporcuların bu organizasyonu için tüm Antalyalıları yarın saat 10.00'da Atatürk Spor Salonu'nda görmek istediklerini açıkladı. Başkan Hasan Akıncıoğlu, "Antalyalıları tüm engellilerimiz için 'farkındalık' yaratmaya bekliyoruz" dedi.

ÖZDİLEK: "TRANSFER ÇALIŞMALARINI NE KADAR ÇABUK TAMAMLARSAK O KADAR RAHAT EDERİZ"

Diğer yandan cumartesi akşamı Atatürk Stadı'nda Kayserispor ile karşı karşıya gelecek olan Antalyaspor bu maçın hazırlıklarını sürdürüyor. Hasan Subaşı Tesisleri'nde yapılan ilk idmanı hafif tutan Teknik Direktör Mehmet Özdilek, aniden bastıran sıcakların etkisiyle antrenman programında değişiklik olabileceğini söyledi. Özdilek, "Sezonu alnımızın akıyla tamamlayıp hiç vakit kaybetmeden önce iç transfer ardından da yabancı oyuncuların durumlarını gözden geçireceğiz. Tüm bu transfer çalışmalarını ne kadar çabuk tamamlarsak o kadar rahat ederiz" diye konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler