« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Futbolcu ismi yok

Başkan Akıncıoğlu, şu ana kadar Çek, Slovak, Hırvat, Bulgar ve Polonyalı oyuncularla görüştüklerini söyledi.

Antalya-DHA
SON GÜNCELLEME

Medical Park Antalyaspor Başkanı Hasan Akıncıoğlu, 2011-2012 sezonuna daha iddialı bir kadro ile gireceklerinin sinyalini verdi. Akıncıoğlu, yabancı transfer görüşmelerinin hızlı bir şekilde sürdüğünü ancak isim konusunda hassas davrandıklarını, bu konuda fazla ısrarcı olunmamasını istedi. Başkan, "Görüştüğünüz oyuncuların isimlerini alabilir miyiz?" şeklindeki soruyu ise espriyle karışık şöyle yanıtladı: "Futbolcuların isimlerini veremeyiz ama ülkelerini söyleyebiliriz. Yani futbolu ismi yok, ülke ismi versek olmaz mı?"

"Her transfer sezonunda yaşanan olaylardan zarar görmek istemiyoruz. Görüştüğümüz oyuncuların isimlerini açıkladığımızda hemen ücreti artıyor ve diğer kulüler de peşine düşüyor" diyen Akıncıoğlu, şöyle devam etti: "Şu ana kadar Çek, Slovak, Hırvat, Yugoslav, Bulgaristan ve Polonya'nın ünlü kulüplerinde oynayan yetenekli yıldız oyuncularla temasa geçtik. Listemizde olan hocamızın da bildiği daha birçok isim var. Hepsiyle görüşüyoruz. Hangisi bizim oyun karakterimize uyarsa onu alacağız. Ayrıca ekonomik anlamda da bütçemizi aşmaması gerekiyor."

ALTYAPIDAN YETİŞEN VE DENİZLİSPOR'A KİRALIK VERİLEN MUSA NİZAM YUVAYA DÖNDÜ

Altyapıdan yetişen son derece yetenekli genç futbolcusu Musa Nizam, kiralık olarak gittiği Denizlispor'da süresini doldurdu ve yuvaya döndü. Antalyalı futbolseverler, takıma büyük katkı sağlayan, ancak teknik heyet tarafından fazla ilgi görmeyen Musa Nizam'ın kulüpte kalmasında büyük yarar olduğu görüşünde birleşiyor. Taraftarlar, "Altyapıya neden önem vermiyoruz. Böyle yetenekler 40 yılda bir yetişir. Musa Nizam varken kullanmıyor, onun yerine başka takımlardan 30 yaşındaki oyunculara bel bağlıyoruz" diye tepkilerini dile getirdi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler