« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Futbolcu başından yaralandı

TFF 3. Lig 1. Grup'ta, hafta sonunda yapılan Lüleburgaz-Bandırmaspor maçında çıkan olaylarda bir futbolcunun başından yaralandığı bildirildi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Bandırmaspor Kulübü Başkanı Mehmet Kılkışlı, yaptığı yazılı açıklamada, Lüleburgaz 8 Kasım Stadı'nda oynanan ve takımlarının 2-1 galibiyetiyle sonuçlanan Lüleburgazspor-Bandırmaspor karşılaşması bitiminde bazı olaylar yaşandığını belirtti. Soyunma odasına giden oyuncularına, karşı takımın taraftarlarının taş, bardak ve sert maddeler attığını iddia eden Kılkışlı, olaylarda, oyuncularından Gökhan Yıldız'ın başından yaralandığını ve kaldırıldığı Lüleburgaz Devlet Hastanesi'nde başına 4 dikiş atıldığını bildirdi.

Sporda şiddeti kabul edebilmelerinin söz konusu olamayacağını dile getiren Kılkışlı, olaylarda sorumluluğu bulunan kişiler hakkında gerekli şikayeti yaptıklarını kaydetti.

Güvenlik güçlerinin olaylarda sorumluluğu bulunan 5 Lüleburgaz taraftarını gözaltına aldığını vurgulayan Kılkışlı, olaylara müdahale eden Lüleburgaz Emniyet Müdürlüğünde görevli bir emniyet amirinin de atılan cam parçalarından dolayı elinden yaralandığını, kulüp olarak yapılan bu çirkin saldırıları kınadıklarını belirtti.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler