Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Futbola kan bulaştı

İkinci ve Üçüncü liglerde yaşanan olaylar dün yine futbola gölge düşürdü. İkinci Lig B Kategorisi A Grubu’nda lider durumda bulunan Karagümrük KYOTO’nun, İnegölspor ile oynadığı karşılaşma, hakem Hüseyin Kalafatoğlu’nun yabancı bir maddeyle başından yaralanması nedeniyle yarıda kaldı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Maçın başında taraftarların sahaya attığı konfetiler nedeniyle oyun bir süre durdu. Karşılaşmayı tekrar başlatmak için taç çizgisi yakınlarına gelen hakem Hüseyin Kalafatoğlu’nun başına binaların birisinde atılan yabancı madde isabet etti.

Kalafatoğlu sendeleyip yere düştü. Gelen ambulansta doktor olmayınca, yeni bir ambulans daha çağrıldı. İlk tedavisi sahada yapılan hakem, maçı tatil edip, ambulansla hastaneye gitti. 3’üncü Lig, 1’inci Grup’ta oynanan Batman Bld-Muşspor maçının bitiş düdüğü ile birlikte futbolcular birbirne girdi. Taraftarlar da olaylara katılınca polis müdahale etti. Saha dışında taraftarlar polise taşlarla saldırınca polis havaya ateş açıp taraftarları dağıttı. Öte yandan 3.Lig, 3’üncü grupta Pendikspor 2’nci Lig’e çıkmayı garantiledi.

Bunları da Beğenebilirsiniz