« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Futbol Prensi'ne davullu zurnalı uğurlama

Türkiye genelinde başlatılan 'Futbolun Prensi' olarak adlandırılan futbolcu seçmelerinde başarılı olan ve Liverpool'un alt yapısında oynamaya hak kazanan Hataylı Emin Altunay davul zurna eşliğinde İngiltere'ye uğurlandı.

MEHMET EZER - ANTAKYA / DHA
SON GÜNCELLEME
Futbol kariyerini sürdüreceği İngiltere'ye ailesi, arkadaşları ve yakınları tarafından davul zurna eşliğinde uğurlanan Emin Altunay, anne ve babasının ellerini öperek vedalaştı.

'Böyle güzel bir ayrılığı Allah herkese nasip etsin' diyen anne Suzan Altunay, "Çok güzel bir duygu. Allah herkese bu duyguyu nasip etsin. Oğlum bunu çok istiyordu. Hedefine ulaştı" dedi.

Amacının Liverpool'da kalıcı olmak olduğunu söyleyen futbolun prensi Emin Altunay, "Dört yaşından beri futbol oynuyorum. Küçüklüğümden beri en çok sevdiğim ve istediğim şey futbol oynamaktı. Hedefime ulaştım ve istediğim şeyi yapmaya gidiyorum. Ailemden uzaklaşıyor olabilirim ama sevdiğim işi yapmaya gidiyorum, onun için mutluyum. Orada kalmak için elimden geleni yapacağım. Bana bu imkanı sağlayan herkese teşekkür ediyorum" diye konuştu.

 


Bunları da Beğenebilirsiniz