« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Futbol dünyasından teröre lanet

Futbol kulüpleri, şehir olan askerlerimiz ile ilgili olarak resmi sitelerinden başsağlığı mesajları yayınladı...

hurriyet.com.tr
SON GÜNCELLEME

Türkiye Futbol Federasyonu:

"Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde yapılan terör saldırıları sonucu 10 güvenlik görevlisinin şehit olduğunu, 7 güvenlik görevlisinin de yaralandığını büyük üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. Şehitlerimize Allah'tan rahmet, başta yakınları olmak üzere, Silahlı Kuvvetler camiası ve tüm Türk halkına başsağlığı, yaralılara da acil şifalar diliyoruz."

Beşiktaş Jimnastik Kulübü:

"Terörü lanetliyoruz. Terör saldırılarında şehit olan askerlerimize ve güvenlik güçlerine Allah'tan rahmet, ailelerine başsağlığı dileriz."

Galatasaray Spor Kulübü:

"Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde bölücü terör örgütü mensuplarınca gerçekleştirilen saldırıda 10 güvenlik görevlisinin şehit olduğunu büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Artan terör olaylarının ülkemizin birlik ve bütünlüğünü bozması asla mümkün değildir. Aksine terör bu ülkede yaşayan tüm yurttaşlarımızı daha sıkı olarak birbirine bağlamaktadır. Bilinmelidir ki, bu karanlık oyunları tezgahlayanlar amaçlarına asla ulaşamayacaklardır.

Terörü bir kez daha nefretle ve şiddetle kınıyor, şehitlerimize Allah'tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı ve sabır, yaralı askerlerimize ve polislerimize acil şifalar diliyoruz."

Fenerbahçe Spor Kulübü:

"Şrnak'a bağlı Beytüşşebap İlçesi'ne teröristlerce düzenlenen saldırıda, asker ve polis 10 güvenlik görevlisinin şehit olduğu, 4'ü ağır olmak üzere 7 güvenlik görevlisinin de yaralandığı haberini büyük bir üzüntü ve tepkiyle öğrendik. Bu hain terörist saldırıyı lanetliyor, şehitlere Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar, başta şehitlerin yakınları olmak üzere tüm Türk Ulusuna başsağlığı diliyoruz."

Trabzonspor Kulübü:

"Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde yapılan terör saldırıları sonucu 10 güvenlik görevlisinin şehit olduğunu, 7 güvenlik görevlisinin de yaralandığını büyük üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. Yapılan bu hain saldırıyı lanetliyoruz. Şehitlerimize Yüce Allah'tan rahmet, başta yakınları olmak üzere, Silahlı Kuvvetler ve tüm Türk halkına başsağlığı, yaralılara da acil şifalar diliyoruz."

Gençlerbirliği Spor Kulübü :

"Şırnak'ın Beytüşşebap ilçe merkezinde gece 22:00 sıralarında güvenlik güçlerine ait hedeflere teröristlerin uzun namlulu silahlarla yaptıkları hain saldırıda 10 askerimizin şehit olduğunu, bir çok güvenlik görevlisinin de yaralandığını büyük üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. Şehitlerimize Allah'tan rahmet, kederli aileleri ile Türk halkına başsağlığı, yaralılara da acil şifalar diliyoruz."

Medical Park Antalyaspor:

"Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde yapılan terör saldırıları sonucu 10 güvenlik görevlisinin şehit olduğunu, 8 güvenlik görevlisinin de yaralandığını büyük teessür ile öğrenmiş bulunuyoruz. Yapılan bu hain saldırıyı lanetliyoruz. Şehitlerimize Yüce Allah'tan rahmet, başta yakınları olmak üzere, Silahlı Kuvvetler ve tüm Ulusumuza başsağlığı, yaralılara da acil şifalar diliyoruz."

Eskişehir Kulübü:

"Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde hain bir terör saldırısı sonucunda 10 vatan evladımızın şehit olduğunu ve 7 güvenlik mensubumuzun yaralandığını derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız. Bu hain saldırıları lanetler, şehitlerimize Allah'dan rahmet, yaralılara acil şifalar, ulusumuza başsağlığı dileriz."

Orduspor Kulübü:

"Güvenlik güçlerimize karşı yapılan hain saldırıyı lanetliyoruz. Şırnak'ın Beytüşşebap İlçesi'ne teröristlerce düzenlenen saldırıda 10 güvenlik görevlisinin şehit olduğunu, 7 güvenlik görevlisininde yaralandığı haberini derin bir üzüntü ve keder ile öğrendik. Şehit olan güvenlik güçlerine Yüce Allah'tan rahmet, başta yakınları olmak üzere tüm Milletimize başsağlığı, 7 yaralı güvenlik kuvvetlerine ise acil şifalar diliyoruz."

Kasımpaşa Kulübü:

"Şırnak'ın Beytüşşebap İlçesi'nde gerçekleştirilen terör saldırısında 10 askerimiz şehit oldu, 7 askerimiz yaralandı. Şehitlerimize Allah'tan rahmet, başta yakınları olmak üzere, Silahlı Kuvvetler camiası ve Aziz milletimize baş sağlığı, yaralı askerlerimize de acil şifalar diliyoruz."

Bursaspor Kulübü:

"Milletimizin Başı Sağolsun"

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü:

"Milletimizin Başı Sağolsun!"


Bunları da Beğenebilirsiniz