Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Furkan'ın hayali gerçek oldu

Konyalı 11 yaşındaki ilköğretim okulu öğrencisi görme engelli Furkan Ünal, “3 Aralık Dünya Engelliler Günü”nde en büyük isteğini gerçekleştirerek, taraftarı olduğu Fenerbahçe'nin kulüp başkanı Aziz Yıldırım, teknik heyeti ve futbolcularıyla tanıştı.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Hayalleri gerçek oldu / Galeri

Fenerbahçe Kulübü'nün internet sitesinde yapılan açıklamaya göre, Furkan, babasına, Dünya Engelliler Günü'nde Aziz Yıldırım ile tanışmak istediğini söyledi. Babasının sarı-lacivertli kulübe yaptığı müracaatın ardından, ailesi ile birlikte İstanbul'a davet edilen Furkan, önce Fenerium mağazasına giderek, kendisi için hazırlanan hediye paketini aldı.

Furkan ve ailesini daha sonra başkan Aziz Yıldırım makamında konuk etti. Furkan, ziyaret sırasında Yıldırım'ın yanı sıra Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu Başkanı Yüksel Günay, Fenerbahçe Sportif Direktörü Aykut Kocaman ile de tanışarak sohbet etti.

Furkan ve ailesi, daha sonra Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri'ne giderek teknik heyet ve futbolcularla tanıştı. Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum ve futbolcuların yakın ilgi gösterdiği Furkan, futbolcularla bir süre sohbet etti ve onlardan imza aldı.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler