Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fulya'da olay

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Çift kale maçta futbolcular birbirlerine acımasızca vurdu. Önce Bayram, Karhan'ı ardından Murat, Yasin’i yere indirdi. Birbirleriyle tartışan Yasin ile Murat kavganın eşiğinden dönerken, Scala iki futbolcuyu idmandan kovdu.

G.Birliği yenilgisinin yaralarını sarmaya çalışan Beşiktaş'ın dün yaptığı antrenman olaylı geçti. Son derece gergin oldukları gözlenen futbolcular, idman maçında birbirlerine tekme yağdırırken, teknik direktör Nevio Scala, oyuncularını sert bir şekilde azarladı. İtalyan çalıştırıcı, birbirleriyle kavga eden Yasin ve Murat'ı antrenmandan kovdu.

Beşiktaş'taki gerginlik, Scala'nın antrenman öncesi futbolcularıyla yaptığı toplantıda doruğa çıktı. Oyuncularını ikaz eden İtalyan çalıştırıcı, ‘‘Ben, sizlere güvendiğim için transfer yaptırmadım. Ama siz, camianın beklentilerine cevap veremiyorsunuz. Bir an önce kendinize çeki düzen vermeniz lazım. Aksi taktirde ceza yoluna başvururum’’ dedi.

Toplantının ardından yapılan antrenman, sert tartışmalara ve kavgalara sahne oldu. Futbolcuların birbirlerine acımasızca sert girdiği çift kale maç, olaylar nedeniyle sık sık durdu. Önce Bayram, Karhan'ı sert bir darbeyle yere indirdi. Ardından Murat, Yasin'e sert girince, aralarında tartışma çıktı. Yasin ve Murat arasındaki münakaşa, kavgaya dönüşmek üzere iken, araya giren Mehmet ve Tayfur, gerginliği yatıştırdı.

Bu arada olaya müdahele eden Scala, Murat ve Yasin'e, ‘‘Birbirinize saygılı olun’’ diyerek, iki futbolcuyu da antrenmandan kovdu. Daha sonra idmanı devam ettiren Scala'nın öfkesine bu kez Ali Eren hedef oldu. İtalyan çalıştırıcı, bir pozisyonda oyunu sıkıştıran Ali Eren'e kızarak, ‘‘Oraya atacağına topu yan taraftaki binaların damına at. Dışarıya at’’ diye tepki gösterdi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler