« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fulya’da ilkbahar

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Ankaragücü'nü yenmelerine karşın taraftarın 90 dakika süren protestosuna üzüldüklerini belirten siyah beyazlı futbolcular, final ile teselli buldular.

Üzüntüden mutluluğa

Türkiye Kupası yarı finalinde, Ankaragücü'nü her iki maçta da yenerek finale yükselen Beşiktaş'a bahar geldi. Siyah beyazlı futbolcular taraftarların 90 dakika süren protestolarına üzüldüklerini belirtirken finale kalmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirttiler.

Hırslı gözüktüler

Dün teknik Direktör Fuat Yaman yönetiminde İstanbulspor ile yapacakları lig maçının hazırlıklarına başlayan siyah beyazlı futbolcuların, oldukça hırslı oldukları gözlendi. Düz koşu ve taktik çalışması yapan oyuncuların yüksek tempoda oynamaları dikkat çekti.

Yaman'dan kutlama

Teknik Direktör Fuat Yaman, futbolcuları ile yaptığı toplantıda hepsini tebrik ederek ‘‘Türkiye'nin en güçlü ve teknik oyuncularısınız. Hem kupa hem de ligde çok iyi yoldayız. Siyah beyazlı formaya layık bir oyun çıkardınız. Dileğim bunun sürmesi’’ dedi.

Takıma sahip çıkın

Sakatlığı süren Erkan ve Ankaragücü maçında sakatlanan Sellami'nin salonda çalıştığı idmana bu kez taraftarlar gelmedı. Bu arada yönetici Latif Ayaz, ligde birlik ve beraberlik içinde olmaları gerektiğini ifade ederek taraftarların takıma sahip çıkmalarını istedi.
Bunları da Beğenebilirsiniz