Teknoloji Haberleri

  Fujitsu Türkiye’ye yeni İnsan Kaynakları Direktörü

  Hürriyet Haber
  05.05.2017 - 11:52 | Son Güncelleme:

  Fujitsu Türkiye’nin İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevine Tuğba Dandin getirildi.

  Tuğba Dandin Sümer, Ankara Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde lisans eğitimini, 2007 yılında Boğaziçi Üniversitesi’nde İnsan Kaynakları programını, 2009 yılında ise Koç Üniversitesi’nde Executive MBA programını tamamladı. 


  Profesyonel kariyerine 2000 yılında Porter Novelli’de Müşteri Yöneticisi olarak başlayan Sümer, 2004 yılında Gantek Technology’de Pazarlama Müdürü, 2007 yılında aynı firmada İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Koordinatörü pozisyonunda çalıştı ve ve şirketin katma değerli sistem entegratörü dönüşüm projesinde İK liderliğini yaptı.

  2011 yılında Kron Telecommunication’da İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Direktörü olan Sümer, 2012 yılında yine Gantek Technology’de İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Direktörü olarak çalıştı. 2013-2014 yılları arasında Erickson Coaching International’da Koç’luk sertifikası alan Tuğba Dandin Sümer yine aynı yıllarda Oracle EBS İş Ortağı Partnera’da İnsan Kaynakları Direktörü olarak görev aldı. Tuğba Dandin Sümer son olarak 2015-2017 yılları arasında SAS Institute’da İnsan Kaynakları Müdürü olarak çalışmış ve MEA bölgesi için tüm İnsan Kaynakları projelerinin hayata geçirilmesine liderlik etti.

  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı