« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fuarda tarftarlarla buluştular

Galatasaraylı futbolcu ve teknik kadro compex fuarında taraftarlarla buluştu.

Serhan TÜRK, İstanbul DHA
SON GÜNCELLEME
Lütfi Kırdar'daki TürkTelekom'un COMPEX Fuarı'ndaki standını ziyaret eden Teknik Direktör Frank Rijkaard, Antrenör Johan Neeskens ilefutbolculardan Memhmet Topal, Barış Özbek ve Ufuk Ceylan taraftarların sorularını yanıtlayıp, GS Stor ürünlerini imzaladı.

34. Compex Uluslararası Bilgisayar ve Tüketici Elektroniği Fuarı'ndaki Türk Telekom grup şirketlerinden Sobee'nin piyasaya sunduğu futbol oyunu "I Can Football"un tanıtıldığı standı ziyaret eden, sarı-kırmızılılar, burada taraftarların hazırladıkları soruları yanıtladı. Rijkaard, kendisine yöneltilen, "Teknik direktörlük yapmak mı zevkli, yoksa oynamak mı?" şeklindeki soru üzerine, "İkisinde de büyük heyecan duyuyorum" cevabını verdi. Neeskens de, "Şu ana kadar gördüğünüz en güzel penaltı golü hangisiydi?" şeklindeki soruya, "1974 Dünya Kupası finalinde Almanya'ya attığım gol" karşılığını verdi. Ufuk Ceylan ise bir soru üzerine Galatasaray'a geldiği için çok mutlu olduğunu ifade ederek, "Hedeflerim arasında burada oynamak vardı. Umarım uzun süre Galatasaray'a hizmet ederim" ifadelerini kullandı.

Barış Özbek ise Türk milli takımında oynayıp oynamama konusunda henüz kararını vermediğini söyledi. Programı sunan görevlinin, "Gurbetçi futbolcular bulundukları ülkelerin milli takımlarında forma giyiyorlar. Türk milli takımında oynamaya karar verdiğin için sana teşekkür ediyoruz" şeklindeki sözleri üzerine Barış, "Bu konuda henüz kararımı vermedim. İlerleyen zamanda kararımı vereceğim. Hayırlısı olur inşallah" değerlendirmesini yaptı. Galatasaraylı teknik heyet ve futbolcular, taraftarlar için bir süre futbol topları ve kaşkolları imzaladıktan sonra fuardan ayrıldı.

Bunları da Beğenebilirsiniz