Ege Haberleri

EGE

  Fuarda en eğlenceli sokak

  Hürriyet Haber
  05.09.2014 - 01:12 | Son Güncelleme:

  Büyükşehir Belediyesi’nin 83. Enternasyonal Fuar’ında kurduğu, değişik etkinliklere sahne olan "Belediye Sokağı" ziyaretçi akınına uğruyor.

  Büyükşehir Belediyesi, 83. İzmir Enternasyonal Fuarı’nda 1500 metrekare alan üzerinde kurduğu ’Belediye Sokağı’nda hem hizmet, yatırım ve projelerini tanıtıyor hem de eğlendiriyor.

  Fuarda en eğlenceli sokak

  Eşrefpaşa Hastanesi, Buca Sosyal Yaşam Kampusü, Huzurevi, Kadın Çalışmaları Şube Müdürlüğü, İZSU projeleri, tarım destekleme projeleri, Süt Kuzusu projesi, kent ormanları, İzmirDeniz Projesi, çevre projeleri, İzmir Metrosu, İZBAN, ESHOT, tramvay, yeni vapurlar, tarihsel çevre restorasyon projeleri, kentsel dönüşüm projeleri, Akdeniz Akademisi, İzmir Kent Koleji, Yüzülebilir Körfez, spor etkinlikleri, Ahmet Piriştina Kent Arşivi ve Müzesi, İzmir İtfaiyesi ile İZELMAN Anaokulları’nın tanıtım standlarının yer aldığı Belediye Sokağı, açıldığı günden bu yana fuarın en çok ilgi çeken noktalarından biri olarak ziyaretçi akınına uğruyor.

  Fuarda en eğlenceli sokak

  Belediye Sokağı’nın en çok ilgi çeken noktalarının başında "Atam Yanımda" bölümü geliyor.

  Ziyaretçiler, Ulu Önder’in çeşitli mekanlarda çekilmiş fotoğraflarının yansıtıldığı ekranının önünde durarak fotoğraf çektiriyor.

  Fuarda en eğlenceli sokak

  Böylece ziyaretçiler, Atatürk’le aynı fotoğraf karesinde yer alma şansını yakalıyor. Basılan fotoğraflar ise ziyaretçilere ücretsiz olarak veriliyor. Fuar süresince açık kalacak sokağı ziyaret edenlere aynı zamanda sürpriz hediyeler de veriliyor.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı