Ege Haberleri

EGE

  Fuar kapılarında müzik ve dans

  İZMİR, (DHA)
  31.08.2012 - 00:00 | Son Güncelleme: 30.08.2012 - 15:46

  81'İNCİ İzmir Enternasyonal Fuarı katılımcı ve ziyaretçileri, 31 Ağustos Cuma ile 5 Eylül Çarşamba günleri arasında, fuarın beş kapısında gerçekleştirilecek müzik dinletileri ve dans gösterileriyle karşılanacak.


  Lozan, Montrö, Cumhuriyet, 26 Ağustos ve 9 Eylül kapılarında organize edilen etkinlik, 18.00-20.30 saatleri arasında gerçekleşecek. Montrö kapısında Alternatif Rock Grubu, Lozan kapısında Latin Dansları Toplulukları, Cumhuriyet, Basmane ve 26 Ağustos kapılarında Ritim Grupları, Quartet Müzik Dinletileri ve Türk Sanat Müziği Korosu yer alacak.
  Müzik dinletileri ve dans gösterilerine İzmir Ekonomi Üniversitesi, Ege Üniversitesi, Dokuz Eylül Üniversitesi ve İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü öğrencilerinin dans- müzik toplulukları ve kulüpleri katılıyor.
  5 Eylül Çarşamba etkinliğin son günü ise Fuar Açıkhava Tiyatrosu'nda bütün müzik ve dans gruplarının sahne alacağı özel bir gösteri organize edilecek. Tüm gruplar en iyi performanslarını sergileyecekleri gecede en dikkat çekici şovlarını yapacak.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı