« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Frey: Her maçta iyiye gidiyoruz

Bursaspor'un deneyimli kalecisi Sebastian Frey basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Frey, "Her maçta iyiye gidiyoruz" dedi.

EMRE KOŞAK - BURSA / DHA
SON GÜNCELLEME

"İlk maçlarda gözlemlediğim kadarıyla takımımız gittikçe iyiye gidiyor" diyerek sözlerine başlayan Frey, "Her maçta daha iyiye gidiyoruz. Burada olmaktan ve iyiye gittiğimizi görmekten gerçekten çok mutluyum. İlk başta biraz zorlandığımı söyleyebilirim. Hazırlık kampına geç katıldığım için form tutmam zaman aldı. Şu an iyiyim. İyi çalıştığımı düşünüyorum. Performansımdan memnunum" diye konuştu.

"O GÜNE HAZIR OLMALIYIZ"
Beşiktaş maçına hazır olmaları gerektiğinin bilincinde olduklarını belirten tecrübeli eldiven, "Beşiktaş'ın Bursaspor'un ezeli rakiplerinden biri olduğunu duydum. Önemli olma nedenlerinden birincisi ezeli rakibi olması, diğeri de Beşiktaş'ın lider olması. Bu, Bursa şehri ve Bursaspor için önemli bir maç. Bunu farkındayız. Eminim ki stadyumda atmosfer harika olacaktır. O güne hazır olmamız gerektiğinin bilincindeyiz" şeklinde konuştu.

"TARAFTARIMIZ ÇOK ÖNEMLİ"
Bursaspor taraftarına her zaman ihtiyaçları olduklarını sözlerine ekleyen Frey, "Ben İtalya'da da bu tarz taraftarlara alışığım. Belki daha ateşlilerdi orada. Ama taraftarların sevinçlerini de, tepkilerini de gördük diyebiliriz. Ben mutluyum. İç saha oynadığımız maçta bize verdikleri destek şunu gösterdi; bizim taraftara ihtiyacımız var. Motivasyonumuz için gerçekten çok önemliler" dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler