KİLİS HABERLERİ

Fransa heyeti, Dülger ile görüştü

DHA
28.04.2017 - 12:53Son Güncelleme :
DHA

Reşit ÇELEBİOĞLU/ KİLİS, (DHA)- AK Parti Kilis Milletvekili Hilmi Dülger, Fransa heyetiyle Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde görüştü.
Fransa Avrupa İşleri Komisyon Başkan Yardımcısı, SenatörAndre Reichhardt, Fransa dışında yaşayan Fransızları temsil eden Senatör Jean-Yves Leconte, Raportör Si Mohammed Al ve Fransa Büyükelçiliği Avrupa İşlerinden Sorumlu Başkatip Marc Ivarra'dan oluşan heyet, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde milletvekili Hilmi Dülger'i ziyaret etti. Misafir heyeti kapıda karşılayan Dülger, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, "Küresel teröre karşı güvenlik işbirliği ve bu konudaki ülkemizin tecrübeleri konusunda karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk. Ayrıca Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi'ndeki 'Türkiye'de Demokratik Kurumların İşleyişi' konulu oturumun sonundaki oylamada alınan kararın bizim nazarımızda hiçbir hukuki yönü olmadığını ve kararın siyasi bir karar olduğu yönündeki haklı görüşlerimizi paylaştık" dedi.
Fransız heyet de sıcak, samimi bir ortamda gerçekleşen toplantı için memnuniyetlerini ifade ederek, milletvekili Dülger’e teşekkür etti.
FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kilis haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kilis ilinden Fransa heyeti, Dülger ile görüştü hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Nisan 2017 tarihinde saat 12 53’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Fransa heyeti, Dülger ile görüştü haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı