ANKARA HABERLERİ

Frankenstein Ankara’da canlanıyor

Hürriyet Haber
26.02.2016 - 13:22Son Güncelleme :

Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu’nun Türkiye’de ilk kez sahnelediği 200 yıllık efsane ‘Frankenstein’ adlı oyun, bugün ve pazar günü Ankaralılarla buluşacak.

Hürriyet Haber

Cansel Elçin, Deniz Uğur ve Kerem Alışık’ın rol aldıkları ve şimdiye kadarki gösterimlerinde kapalı gişe ‘Frankenstein’, bugün saat 20.30’da ve pazar günü ise saat 15.30’da Ankara Şinasi Sahnesi’nde sahnelenecek.Frankenstein Ankara’da canlanıyor
Oyunda, Cansel Elçin ‘DD. Victor Frankenstein’, Deniz Uğur ‘Elizabeth Lavenza’ ve Kerem Alışık ise ‘Yaratık’ rolünü canlandırıyor.

Frankenstein Ankara’da canlanıyor
Kerem Alışık, Yaratık karakteriyle ilgili, “Üç saate yakın süren bir makyaj sonrası aynada yüzümü görünce kendime yabancılaştığımı fark ettim” diyor.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Frankenstein Ankara’da canlanıyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Şubat 2016 tarihinde saat 13 22’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Frankenstein Ankara’da canlanıyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı