Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Franca'yı istiyorum

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Rıdvan Dilmen, Brezilyalı golcüde ısrarlı

Sao Paulo takımında forma giyen genç santrforun aradığı özelliklere sahip olduğunu vurgulayan Fenerbahçe Teknik Direktörü, ‘‘Moshoeu ile anlaşamazsak, Franca için kulübün ekonomik şartlarına göre ne gerekiyorsa yapılacak’’ dedi.

Dilmen'in ilk tercihi

Son yabancı hakkını iyi bir santrfordan yana kullanmak isteyen Fenerbahçe Teknik Direktörü Rıdvan Dilmen'in ilk tercihi Brezilyalı Franca. Sao Paulo takımında forma giyen 23 yaşında ve 1.83 metre boyundaki Franca'nın aradığı özelliklere sahip olduğunu vurgulayan Dilmen, bu futbolcunun mutlaka alınmasını istiyor.

Moshoeu'ya bağlı

Dimas ile Moldovan'dan oldukça memnun olduğunu ve bu futbolcuları bırakmak istemediğini söyleyen Dilmen, ‘‘Eğer Moshoeu ile anlaşma sağlayamazsak, Franca için kulübün ekonomik şartlarına göre ne gerekiyorsa yapılacak. Moshoeu kalırsa yabancı transferini üç haftalığına durduracağız’’ diye konuştu.

Favori değiliz

Genç teknik adam, lig hazırlıklarını İstanbul'da sürdüren sarı lacivertli takımın güçlü kadrosuyla tek favori olarak gösterilmesinden oldukça rahatsız. 17 güçlü rakiple mücadele edeceklerini vurgulayan Dilmen, ‘‘Hiçbir zaman rakipleri tahrik edici cümleler kullanmam. Futbolda her türlü sonuç vardır. Rakiplerimize de saygı duyuyorum’’ dedi.
Bunları da Beğenebilirsiniz