Gündem Haberleri

  FP'li Polat'tan vekil com

  Hürriyet Haber
  04.12.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:


  TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nun konuşma rekortmeni üyelerinden FP Erzurum Milletvekili Aslan Polat, internette kişisel web sitesi açan ilk partili oldu.

  Aslan Polat "" adresinde açılan web sitesinde özgeçmişinin yanısıra, TBMM'de yaptığı konuşmalar ve diğer çalışmalarının tanıtımına yer verdi. Sitesinde güncel gelişmeler hakkında düşüncelerini de anlatacak olan Aslan Polat, bir de "Ziyaretçi Defteri" açtı.

  FP'li Polat'ın "Ziyaretçi Defteri"nin ilk ziyaretçileri yakın akrabaları oldu. Polat'a, şimdilik, "Nasılsın amcacım iyi misin, bizleri sorarsan iyiyiz. Kürşat abi sen nasılsın iyi misin bizleri sorarsan çok iyiyiz hepinize saygı ve selamlarımı sunuyorum Abdullah Polat", "Ya bu mesajlar niye böyle az, ben bundan sonra hergün mesaj atacam" biçiminde mesajlar gönderiliyor.

  Web sitesinde, Erzurum'un sosyo ekonomik yapısına ilişkin bilgilerin yeraldığı bir bölüm ile Erzurum'dan görüntülerin yeraldığı bir fotoğraf sergisi de bulunuyor. Vatandaşlar, Aslan Polat hakkındaki düşüncelerini, başka internet kullanıcılarının da görebileği ziyaretçi defterine gönderebilecekler.
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı