"Cenker Tezel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Cenker Tezel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Cenker Tezel

Fötrlü Hülya

Hülya Avşar, geçtiğimiz akşam başrolünü üstlendiği ‘Kadın İsterse’ filminin yapımcısı Birol Güven’le Tarabya Kıyı Restaurant’ta yemek yedi.

Girişte gazetecilere poz veren Avşar, başındaki şapkasının dikkat çektiğini fark edince ‘Ben, kardeşim Helin ve Kaya Bey, üçümüz de aynısından aldık. Bir gün restorana gittik, fakat herkes bize bakmaya başladı. Çok komikti’ dedi. Bu arada çıkışta Güven de önümüzdeki yaz çekeceği filmde Avşar’la Tamer Karadağlı’yı oynatacağını açıkladı.

14 Şubat programı sorulan Hülya Avşar, ‘Sevgililer Günü’ne inanmıyorum. En büyük sevgilim kızım. Onunla her yerde olabilirim. Kaya da hediyeyi sevgilisine alıyor. Şaka yaptım. Kaya hediye almıyor ama beyaz gül göndermeye devam ediyor’ diye cevap verdi.

Kedi gibi

Bülent Ersoy, yakın dostu Oya Aydoğan’ı 46’ncı doğum gününde de yalnız bırakmadı. Kutlamanın yapıldığı Meridien Ice’a gelen Ersoy, çoğu zaman uyguladığı abartılı göz makyajıyla yine dikkatleri üzerine çekti. Göz makyajında kullandığı renkler ve uygulama şekli nedeniyle arkadaşlarının ‘kedi kadın’ diye takıldıkları diva, dışarıdaki yoğun kar yağışına rağmen her zamanki gibi elinden yelpazesini de düşürmedi.

Yedek bot taşıyor

Oya Aydoğan 46’ncı doğum gününü Tepebaşı’ndaki Meridien Ice’ta kutladı. Sedef Bozok ve Ergun Yıldız’ın işlettiği mekana yaklaşık iki yıldır birlikte olduğu Burak Film’in sahibi İbrahim Mertoğlu ve arkadaşlarıyla gelen Aydoğan, kar botlarını da yanında getirmişti. Pastayı birlikte kesip birbirlerine yedirdikten sonra şarkılarla coşan sevgililer, geç saatlere kadar eğlenceye devam etti. Çıkış saati geldiğinde Aydoğan, kar botlarını giyip mekandan öyle ayrıldı.

Bu kez Çoruh yok

Adı Şevket Çoruh’la aşk dedikodularına karışan Pamela Spence, önceki gün Cem Yılmaz’ın BKM’deki gösterisini izlemeye yalnız gelmesi ise yeni haberlere karşı önlem aldığı şeklinde yorumlandı.

Evli değiller

Sisi’nin, Tolga Sarıoğlu ile evlendiği fısıltıları kulaktan kulağa yayılmıştı. İlk açıklama Sarıoğlu’ndan geldi. Sisi ile evlenmediğini, sadece arkadaşı olduğunu belirtiyordu.

Sit-com’da oynamam

Sinan Çetin’den bir sit-com’da oynaması için teklif alan Orhan Gencebay, teklifi geri çevirdi. Bu tarz bir yapımda rol almayacağını söyleyen Gencebay, ‘Sit-com yapmayacağız. Başka bir çalışma, belki bir sinema filmi olabilir’ dedi.

Tek başına

Bir dönem Varol Kaynar’la ayrılmaz ikili durumunda olan Demet Akalın, onun gazeteci bir güzelle aşk yaşamaya başlamasından beri yalnız... Önceki akşam Tepebaşı’ndaki Meridien Ice’ta rastladığımız şarkıcı, o gece yine kuralı bozmamış ve mekana yalnız gelmişti.
X

YAZARIN DİĞER YAZILARI