TEKİRDAĞ HABERLERİ

‘Fosforlu Cevriye’, Tekirdağ’da sahnelendi

DHA
29.03.2016 - 12:02Son Güncelleme :

‘Fosforlu Cevriye’, Tekirdağ’da sahnelendi

DHA

TEKİRDAĞ,(DHA)-TEKİRDAĞ Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen ‘Fosforlu Cevriye’ adlı oyun Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Yılmaz İçöz Sahnesinde gerçekleştirildi.
Genel Sekreter Oral Karakaya’nın yanı sıra, Genel Sekreter Yardımcısı Prof. Dr. Tamer Dodurka, Teski Genel Müdürü Dr. Şafak Başa, bazı daire başkanları, bazı Belediye meclis üyeleri ile Tekirdağlıların büyük ilgi gösterdiği izdiham yaşanan oyun sanatseverler tarafından ilgiyle izlendi. Tiyatro Kare oyuncularının sahnelediği Suat Derviş’in romanından uyarlanan, Genel Sanat Yönetmenliğini Nedim Saban’ın yaptığı ‘Fosforlu Cevriye’ adlı Müzikal oyun izleyicilerden büyük beğeni toplarken ayakta alkışlandı.
Protokol üyeleri oyunculara üstün performanslarından dolayı çiçek takdim ettiler. Başrol Oyuncusu Ayça Varlıer, “Bu karanlık günlerde tiyatroya olan desteğinizi ve ilginizi bırakmadığınız için, artarak çoğaldığınız için ve bizi davet ettiğiniz size teşekkür ediyoruz. Tekrar Tekirdağ’a geleceğiz” dedi.
Kültür Sosyal İşler Daire Başkanı Ahmet Poyraz bundan sonra da sanatsal ve kültürel etkinliklere aralıksız devam edeceklerini söyledi.
FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tekirdağ haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tekirdağ ilinden ‘Fosforlu Cevriye’, Tekirdağ’da sahnelendi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mart 2016 tarihinde saat 12 02’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça ‘Fosforlu Cevriye’, Tekirdağ’da sahnelendi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı