Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Forvette sancı

Beşiktaş’ta yarınki Eskişehir maçında sakatlığı süren Nobre yok. Bobo idmana katılmadı, Holosko da aldığı darbeyle çalışmayı yarım bıraktı. Yusuf ile Sivok’un da sakatlıkları var.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
BEŞİKTAŞ’ta yarın Eskişehirspor ile oynanacak zorlu deplasman maçı öncesi forvet sıkıntısı yaşanıyor. Sakatlığı nedeniyle bir süredir takımdan ayrı kalan Nobre’nin yanı sıra Ankaraspor maçında ayağına darbe alan ve sonrasında ödem oluşan Bobo dünkü idmana katılmazken, sağ ayak bileğine darbe alan Holosko ise çalışmayı yarıda bıraktı. Kulüp doktoru Devrim Urgun, Bobo’nun Ankaraspor maçında ayağına darbe aldığını ve sonrasında ödem oluştuğunu söyledi.

Beşiktaş’ın dün gerçekleştirdiği çalışmada Holosko’nun yanı sıra sağ arka adalesinde çekme olan Yusuf, sol üst adalesinde ağrıları bulanan Sivok da yer almadı. Tedavilerine hemen başlanan futbolcuların durumlarına bugün karar verileceği bildirildi. Dünkü idmanda futbolcular, bir süre ayak tenisi oynadı. Beşiktaşlı oyuncular, idmanı taktik ağırlıklı çift kale maçla tamamladı. Beşiktaş, Eskişehirspor maçının hazırlıklarını bugün basına kapalı yapacağı antrenmanla tamamlayacak.

Bunları da Beğenebilirsiniz