GeriFutbol Forvetimiz zayıf
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  5
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Forvetimiz zayıf

Forvetimiz zayıf
refid:14574420 ilişkili resim dosyası

Şampiyonluğu kaçırdıkları için üzgün olduklarını söyleyen tecrübeli futbolcu, “Defansta iyiyiz. Ofansif olarak elimizde fazla oyuncu yok” dedi.

BEŞİKTAŞ’ın ikinci kaptanı İbrahim Toraman, “Şampiyonluğa ulaşamadığımız için futbolcular olarak herkesten daha fazla üzgünüz” derken bir de itirafta bulundu. Tecrübeli futbolcu, “Takım olarak iyi savunma yapıyoruz. Defansta güçlü oyuncular var ama ofansif olarak elimizde çok fazla oyuncu yok” dedi. Lig TV’ye konuşan Toraman, şunları söyledi: “Takım olarak istediğimizi yapamadık. Bundan sonra son üç maçı en iyi şekilde kapatmak istiyoruz. Hatalarımızı biliyoruz. Gelecek sezon umarım hatalarımızı gidermiş olarak mutlu sona ulaşırız.

Gençlere yardımcı oluyorum

İbrahim Toraman, genç oyuncular Serdar Özkan ve Batuhan konusunda da şunları söyledi: “Kaptan olarak, her zaman genç oyunculara yardımcı olmaya çalışıyorum. Tabii ki hata yapabilirler. Daha fazla destek vermek lazım ama gerisi onlara kalıyor. Elimizden geleni yapıyoruz. Daha çok çalışırlarsa hem maddi ve manevi daha iyi yerlere gelirler, hem de Beşiktaş’a katkıları olur.”
Yorumları Göster
Yorumları Gizle