Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Forvet istiyorum

Daum, Stavrum'un sakatlığı nedeniyle sıkıntı yaşadıklarını belirtti. Beşiktaş yöneticisi Yıldırım Demirören, Daum'a transfer sözü verirken, Konyasporlu Serhat ve Dardanelli Okan ile temas kuruldu. Stavrum önümüzdeki haftaya kadar iyileşmezse iki futbolcudan biri alınacak.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME
Demirören’den söz

Beşiktaş Teknik Direktörü Christoph Daum dün Futbol Şube Sorumlusu Yıldırım Demirören ile görüştü ve forvete bir futbolcu transferi istediğini söyledi. Yıldırım Demirören de Alman teknik adama istediği transferin kısa sürede yapılacağının sözünü verdi.

Sıkıntı büyük

Daum, Demirören ile yaptığı görüşmede ‘‘Stavrum'un sakatlığı nedeniyle forvette büyük sıkıntı yaşıyoruz. Mutlaka iyi bir forvet oyuncusu transfer etmeliyiz. Yoksa istenilen hedeflere ulaşmada büyük sıkıntı yaşarız. Orta sahada da sıkıntımız var. Ancak bu konuda Baya'yı bekleyeceğim’’ dedi.

İki isim gündemde

Demirören, Alman çalıştırıcının isteğini anlayışla karşıladıklarını belirterek, transferin gerçekleşeceğini söyledi. Siyah beyazlılar Konyasporlu Serhat ve Çanakkale Dardanelsporlu Okan ile temas kurdu. Stavrum önümüzdeki haftaya yetişmezse bu iki futbolcudan birinin transferi gerçekleştirilecek.


BEŞİKTAŞ, DİYARBAKIR'DA DURDU

Beşiktaş, mutlak galibiyet parolasıyla çıktığı Diyarbakır deplasmanında 1 puana razı oldu. Sahasında kolay puan vermeyen rakibi karşısında etkili olamayan siyah beyazlılar, 9 hafta aradan sonra ilk kez puan kaybına uğradı.

Bunları da Beğenebilirsiniz