TRABZON HABERLERİ

Forum Trabzon’dan Farklı Bir Cumhuriyet Bayramı Kutlaması

IHA
30.10.2015 - 14:40Son Güncelleme :

FORUM TRABZON BU YIL FARKLI BİR CUMPURİYET BAYRAMI KUTLAMASINA SAHNE OLDU. MİNİKLER BU FARKI EN İYİ YAŞAYAN BİREYLER OLDU

IHA

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda Forum Trabzon’a gelen ziyaretçiler, 3D boyama tekniği ile farklı bir Cumhuriyet coşkusu yaşıyor.
Cumhuriyetin 92. yılına özel olarak hazırlanan 3D boyama tekniği ile hayata geçirilen resimde Kurtuluş Savaşı’nın son evresi sayılan Büyük Taarruz öncesi Atatürk’ün Kocatepe’deki duruşu çizildi. Forum Trabzon’da Cumhuriyetin 92. yıl kutlamaları kapsamında 3 gün boyunca 2 kişi tarafından 3D boyama tekniği ile özel olarak hazırlanan ve Kocatepe’den başlayan Büyük Taarruz ’daki Atatürk’ün duruşunun işlendiği resim, ziyaretçiler tarafından oldukça ilgiyle incelendi. Ziyaretçiler, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün görüntüsünün işlendiği resmin önünde çektirdikleri fotoğraflar ile o anın içerisine girdiler. Büyük bir heyecan ile takip edilen etkinlikte, ziyaretçiler çektirdikleri fotoğraflar ile bir taraftan Büyük Taarruz sırasında Atatürk’ün yanında yer alırken, diğer taraftan savaşın içerisinde yer alarak kazanılan muharebenin ne denli büyük bir başarı olduğunu bir kez daha farkına vardılar.
Yoğun bir kalabalığın takip ettiği etkinlikte, resim sanatçılarını büyük bir ilgiyle takip eden ziyaretçiler, 3D boyama yönteminin tekniklerini gözlemlediler. Özellikle çocukların yoğun ilgi gösterdiği etkinlik ile Cumhuriyet coşkusu devam ediyor.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Trabzon haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Trabzon ilinden Forum Trabzon’dan Farklı Bir Cumhuriyet Bayramı Kutlaması hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Ekim 2015 tarihinde saat 14 40’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Forum Trabzon’dan Farklı Bir Cumhuriyet Bayramı Kutlaması haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı