MERSİN HABERLERİ

Forum Mersin’de Cumhuriyet Coşkusu

IHA
28.10.2015 - 12:41Son Güncelleme :
Forum Mersin’de Cumhuriyet Coşkusu
IHA

Forum Mersin Alış Veriş Merkezi, 8. kuruluş yıldönümü kutlamalarını, Cumhuriyet Bayramı ile birleşerek tam bir şölene dönüştürecek.
Forum Mersin AVM, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 92. yılını coşkuyla kutlamak için hazırlıklarını tamamladı. Forum Mersin’de kurulacak dev ekranda, Cumhuriyetin ilanına kadar uzanan süreci anlatan videolar ile Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’e ait görüntülerden oluşan kısa filmler, gün boyunca dönüşümlü olarak gösterilecek.
Forum Mersin 8. yıl kutlamaları kapsamında 29 Ekim-1 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek ‘Fotoğrafını Çek Rozetini Al’ etkinliğinde, Forum Mersin’e gelecek olan ziyaretçiler, alışveriş merkezi içerisinde çektikleri fotoğrafları ’iyikivarsinforummersin’ etiketiyle paylaşacak. Paylaştıkları fotoğrafları Forum Mersin’de yerleşik kiosklara getirenler, fotoğrafları rozetin üzerine bastırarak, kendi rozetlerini yapabilecekler.
Kutlamalar çerçevesinde ziyaretçilerle buluşacak bir diğer etkinlik ise tek kişinin 3 boyutlu kuklalar ile dev bir kadroya dönüştüğü muhteşem dans şovu olacak. Özel bir düzenekle bir dansçının vücuduna bağlanan insan boyutunda 3 boyutlu 4 kukla ile bir grup oluşturularak sergilenecek dans gösterisi, özel bir koreografi ile Forum Mersin ziyaretçilerinin karşısına çıkacak.
KARNAVAL TADINDA KUTLAMA
Forum Mersin 8. yıl kutlamaları kapsamında sıra dışı renkli kostümleri, makyajları ve aksesuarları ile gösteriler gerçekleştirecek olan karnaval ekibi ve hem dünyanın hem de Türkiye’nin hit parçalarını yorumlayan bando ekibinin gösterileri gün boyunca Forum Mersin ziyaretçilerini coşturacak. Alışveriş merkezinin açık alanına kurulacak dev ekranda gösterilecek Forum Mersin filmi, alışveriş merkezinin 8 yılını anlatacak. 8 yılda yaşanan renkli etkinlikler, açılış gününden bugüne kadar yaşanan anların kolaj görüntülerinden oluşacak film kurulacak dev ekranda belirli aralıklarla gösterilecek.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Mersin haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Mersin ilinden Forum Mersin’de Cumhuriyet Coşkusu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 12 41’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Forum Mersin’de Cumhuriyet Coşkusu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı