KAYSERİ HABERLERİ

Forum Kayseri Cumhuriyetin 92. Yaşını Renkli Ve Coşkulu Bir Etkinlikle Kutluyor

IHA
26.10.2015 - 12:15Son Güncelleme :

FORUM KAYSERİ

IHA

Kayseri’nin merkezinde ziyaretçilerine alışveriş ve keyif fırsatı sunan Forum Kayseri, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor.
Forum Kayseri’de Cumhuriyetin 92. yıl kutlamaları kapsamında, Kurtuluş Savaşı’nın anlatıldığı soğuk heykel çalışması ziyaretçilerin beğenisine sunulacak. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramına özel olarak tasarlanan tiyatral öğeli canlı heykel çalışması yaklaşık 20 dakikalık periyotlar şeklinde Forum Kayseri’nin 4 farklı noktasında gerçekleştirilecek. Cumhuriyet’in 92. yıl coşkusunu ziyaretçileriyle paylaşmayı hedefleyen Forum Kayseri, Kurtuluş mücadelesini donuk fakat anlamlı duruşlarla canlandıran heykeller gösterisine tüm ziyaretçilerini davet etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden Forum Kayseri Cumhuriyetin 92. Yaşını Renkli Ve Coşkulu Bir Etkinlikle Kutluyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 12 15’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Forum Kayseri Cumhuriyetin 92. Yaşını Renkli Ve Coşkulu Bir Etkinlikle Kutluyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı