Fortis'ten 3 yeni kredi kartı

Hürriyet Haber
06.11.2009 - 15:19 | Son Güncelleme:

Fortis Bank Türkiye, üç yeni kredi kartını müşterilerinin kullanımına sunuyor.

Fortis Bank'tan yapılan açıklamaya göre, yeni kredi kartları “Fortis World Patron Kart”, “Fortis World Profesyonel Kart” ve “Fortis Titanium
Worldcard”, Fortis Worldcard'ın özelliklerinin yanı sıra kart sahiplerinin kişisel ya da ticari ihtiyaçları ve yaşam tarzları gözetilerek tasarlandı.

Esnaflara yönelik olarak geliştirilen Fortis World Patron Kart ile işletmeler şubeye gitmeden Fortis ATM'lerinden 7 gün 24 saat ihtiyaçlarını giderebiliyor. Fortis World Patron Kart sahipleri günün diledikleri saatinde nakit kredi çekilebiliyor ve çektikleri tutarı 12 aya kadar taksitlendirilebiliyor.

Fortis World Profesyonel Kart'a ise diş hekimleri, doktorlar, mali müşavirler ve muhasebeciler, mimarlar, avukat, hakim ve savcılar, noter ve eczacılar sahip olabiliyor. Bu kartla, yılda beş kez Atatürk Havaalanı Lounge'dan yararlanma, kaza durumunda yılda yedi güne kadar ücretsiz araç kiralama, yılda iki kez ücretsiz havaalanı transferi, yılda 10 gün ücretsiz Atatürk Havaalanı otopark kullanımı, yılda beş kez ücretsiz uçak bileti servisi gibi özel asistanlık hizmetlerinden yararlanılabiliyor.

Fortis World Patron Kart ve Fortis World Profesyonel Kart sahipleri MasterCard'ın sunduğu Master KOBİ programına da ücretsiz dahil oluyor.
Avrupa'da ve Türkiye'de bir “ilk” olan Fortis Titanium Worldcard ise sahibine Fortis Platinum Worldcard'ın sağladığı fırsatlara ek olarak Atatürk Havaalanı'nda Lounge ve ücretsiz otopark kullanımı ile havaalanına VIP Transfer, seyahat sigortası ve concierge hizmetleri gibi çok sayıda uygulamayı sunuyor.

Etiketler:


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı